Lens suyumu evde unuttum!!!

Arkadaşımda kalacağım bu gece, lens kabım, suyum hiç bir şeyim yanımda değil. Nasıl muhafaza edebilirim lenslerimi? Normal suya koysam da olmaz? Lensle mi uyusam, yapmadığım şey değil.

Teşekkürler şimdiden!

normal su olmaz. lens uyumluysa, lensle uyu.
solüsyon dışında bir çözümü yok çünkü.

  • yabiraksimdi  (13.10.13 23:32:11)
arkadaşının evinde suni göz yaşı var mı? yani batmalarda falan kullanılan?
içeriği lens suyuyla aynıdır

  • ceycey e  (13.10.13 23:35:28)
Madem daha once lenslerinle uyumussun demek ki uyumlu bu gece de yativer :)

  • takilagimacanim  (13.10.13 23:37:13)
Çay bardağına tükür bol miktarda içine koy lensleri. Sabah ağzını suyla çalkala ve sonra lensleri ağzında ıslat bir süre. Sonra tak.

(evet pek sevimli bi yöntem değil ama 'antiseptik' bulabileceğin tek sıvı tükürüğün şuan, ya da nöbetçi eczane kovalayacaksın)

Kolay gelsin..
  • Fayfa  (13.10.13 23:38:19)
tükürük yapma sakın bu arada.

  • ceycey e  (13.10.13 23:42:34)
ben de 3-4 defa uyudum lenslerimle. gözlerim lens takmaya normal şartlarda bile uygun değilken hiçbi rahatsızlık hissetmedim.

  • kotu amacli yazar hesabi  (13.10.13 23:43:14)
Bence yarim saat gec uyu ama nobetci eczane bul
hakikaten sabah pisman edici bi hal aliyo
Gozlerine yapma bunu
  • sttc  (14.10.13 02:57:49)
çay bardaklarını su ile doldur. kaskatı kesilecekler, dikkat et. daha sonra eve dönerken lens solüsyonuna koyarsın.

  • baldur  (14.10.13 08:51:55)