Danimarka kopenhag'da konaklama problemi

3 arkadaş bayramda 3 günlüğüne Kopenhag'a gidicez. biletleri ayarladık ama konaklama olayını çözemedik. Bi arkadaştan ev kiralama opsiyonu olduğunu öğrendik.

Sizlerin önerebileceği otel, hostel, kiralık ev vs. birşeyler var mıdır.
Kopenhag'da ne yapılır ne yenir ne içilir önerileri de kabulumdur (:

şuraya baktınız mı?

www.booking.com
  • halanne  (10.10.13 12:41:39)
ben danhostelde kalmıştım ilk orası biraz pahalıydı, ikinci gidişimde şehir dışında bir yerde kaldım adını tam hatırlayamadım subway hattı üzerindeydi orası iyiydi. Yani şehirdışında ucuza kalmanızı tavsiye ederim.

  • Sarix  (10.10.13 12:44:32)
mobil olduğu için editleyemedim cabinn metro idi ikinci hotel, iyidir tavsiye ederim.

  • Sarix  (10.10.13 12:50:18)
Frederiksberg taraflarında ucuz yerler bulabilirsiniz.
Norrebro tarafında Cuma cumartesi sağlam underground partyler oluyor genelde eski hurdalıklar veya eski kilisden bozma yerlerde. ben şurada bir party ye denk gelmiştim çok enteresandı mesela
maps.google.com
Pazar günleri de çok sağlam 2. el pazarı oluyor mutlaka gezi çok keyifli
Nyhavn tarafı güzeldir.
Hava güzel olur Kastellet i gezin çimlere yayılın (git: maps.google.com

Tabiiki (bkz: christiania) yı gezin mutlaka

The moose var çok eğlenceli bi yer mutlaka görün maps.google.com
Tren ile göteborg a geçebilirsiniz

Özelden mesaj atarsanı daha fazla yardımcı olmaya çalışırım uzun süre oralarda yaşadım kafanıza takılan sorulara cevap vermeye çalışayım.
  • porn star  (10.10.13 13:23:22 ~ 13:39:33)
@halanne daha nokta atışı biyer arıyorum.

  • kolpaci  (10.10.13 13:40:55)
şurda kalmıştım ben: www.booking.com
tren istasyonunun hemen karşısı, her yere ulaşım çok rahattı. ayrıca deniz kızı heykeline yürüme mesafesi. gerçi deniz kızı heykelinin pek bir numarası yok ama olsun. :)

christiania ilginç bir yerdi gerçekten, gidin görün. bununla birlikte kopenhagda ne yapılır bariz şeyleri herkesten duyarsınız ama ben size kopenhaga çok yakın bir balıkçı kasabası olan dragor'a gitmenizi önereceğim. yok böyle bir yer. kesinlikle oraya gidip bir kaç saat geçirmeden dönmeyin derim.
  • vejeteryanvampir  (10.10.13 13:59:48)
turizm ofisi merkez istasyona çok yakın. ana kapısından çıktıktan sonra sola doğru yürüyün. karşınızda tivoli olacak zaten. turizm ofisi 4 yola geldiğinizde karşı çarprazınızda kalıyor. büronun bir kısmı fırın olarak kullanılıyor şaşırmayın. hatta lezzetli çipetpetler var orda. kruvasanlar, çörekler yanına da alır kahveyi içersiniz.

saraylara gidebilirsin, christiansborg, ameliensborg vs. hava biraz soğuk olacağından parklarda takılman zor olur. şehir içinde otobüse atlayıp carlsberg müzesine gidebilirsiniz. orada özel birasından tadın.

ben yemek olayında junkfood'a takıldım. seven eleven var neredeyse her köşe başında. içinde sandviç vs. satılıyor. stroget üzerinde dilim pizzacılar filan da var türklerin işlettiği.
  • beerserk  (10.10.13 14:25:04)