hediye bulamadım, bunu yapmaya karar verdim, sizce nasıl?

merhabalar, hediye işi yüzünden gözlerime uyku girmiyor.

uzak diyarlarda(yurtdışı) yaşayan flörtümün(hatun) yarın doğum günü. o benim doğum günümü, fotoşokladığı resmimin üzerine yazdığı güzel bir şiirle kutlamıştı. sonrasında ise ikimizin birkaç fotoğrafını alıp birleştirmiş, çok hoş bir şey yapmış.

konuya döneyim, uzak diyarlara hediye göndermek için artık çok geç, sonra göndermeyi planlıyorum.

bu sabah kendi videomu çekmeye planlıyorum. video da çok öküz olduğumdan falan bahsedip (aramızda da esprisi oluyordu zaten:))güzel cümleler söyleyip bir küçük yaş pasta ile kutlamayı planlıyorum, tabii mumu ben üflücem :P

samimi olacağını düşünüyorum.

sizce böyle bir şeyler yapsam nasıl olur? hatun bozulur mu?

edit: kız 20 yaşında

samimi değil bence

  • rhollor  (07.10.13 04:04:43)
Gayet samimi, canlısı da olabilir.

  • yarin bos musun  (07.10.13 04:27:24)
çok tatlı bence. beğendim.

  • leadzeppelin  (07.10.13 04:37:17)
video çekeceksen eğer, bir arkadaşına kameramanlık yaptırıp ikiniz için önemli olan ya da bir şekilde onunla ilgili olduğunu düşündüğün normalde satın alamayacağın şeyleri ona almış ya da alacak gibi yapabilirsin. "hayatım sen geldiğinde rahat rahat gezebilesin diye sana istanbul metrosunu satın aldım" "gidiş gelişlerinde kolay vize alabilmen için sana amerikan konsolosluğunu satın aldım" gibi. gerçi amerikan konsolosluğunun önünde video çekersen yaşatırlar mı seni o da tartışılır.

  • queandoredo  (07.10.13 04:41:25)
olumlu yorumlarınız için teşekkürler.

pastayı ise küçük browniler alıp onlardan kalp oluşturucam tek tek mum koyucam. benim yaptığım pastalar böyle olur falan derim :D
  • rock vale  (07.10.13 04:53:06)
özel yetenek bu tür durumlarda can simididir.enstruman çalabiliyor musun?şiir okuyabiliyor musun?şarkı söyleyebiliyor musun?farklı bi yeteneğin varsa onu harman et diyorum.madem geç kaldın sermayeden yiceksin.

bi de yaklaşık bi yaş verirsen belki daha net tahminlerde bulunabiliriz.+25 hatuna "bak browni ben yaptım ehe" dersen bi sessizlik olur mesela.
  • aşksız prens  (07.10.13 06:04:55)
keşke özel yeteneklerim olsaydı ama maalesef.

  • rock vale  (07.10.13 06:57:26)
öküz olduğundan bahsetmen itici ötesi

  • pembegurba  (07.10.13 09:01:10)
okuzluk de bi yetenek.

  • compadrito  (07.10.13 09:07:05)
Bence güzel. Kendisi öyle fotoğraf üstü şiir filan yapıyorsa demek ki hem romantik hem de böyle hediyelerden hoşlanan bi kızımız. Doğru yoldasın. Bayılacak.

  • pandispanya  (07.10.13 09:15:48)
önemli olan vakit ayırıp böyle bişey yapmış olman. ne yaptığının önemi yok. bence güzel fikir.

  • innerbliss  (07.10.13 09:36:30)
zaten sevgililer öküz olduğundan bahsedince kızı mı kaybedecek?

önemli olan doğal olmak hafızinho.
  • baldur  (07.10.13 10:20:20)
aynısını erkek arkadaşım doğum günümün gecesinde skype yaptığımızda yapmıştı.ekrana bir baktım elinde ufak bir pasta.arkada balonlar,güller...

benim çok hoşuma gitmişti ve mutlu olmuştum.video yerine aniden skypela da yapabilirsiniz :)
  • bellma  (08.10.13 10:29:33)