itunes - apple mobile device support yardım

dün ios 7 yüklemek isterken itunes güncellenemedi ve itunus ve apple mobile device support ve diğer bileşen programları kaldırıp yeniden yükleyin diye uyarı verdi.

apple'ın sayfasında dendiği şekilde ilgili programları kaldırdım ama bir tek apple mobile device support kaldırılamıyor. siliniyor gibi oluyor ama işlem aynen geri alınıyor daha silinmeden.

bin kere denedim ama hep hata veriyor, güncel bir apple mobile device support gerekli diyor. ne yapayım ben nası kaldırayım bu programı? (windows 7)

çalıştır a services.msc yazıp gelen listede apple mobile device'ın çalışıyor olduğundan emin ol öyle kaldır. üzerine sağ tıklayıp özelliklerden başlangıç şeklini otomatik yapıp başlat diyerek bunu yapabilirsin. bir de itunes tan güncelleme siteden indir setup ı öyle dene bakalım.

  • washe  (20.09.13 22:40:22)
teşekkürler, söylediklerinizi denedim ama windows apple mobile device hizmetini başlatamadı diye uyarı çıkıyor. itunes'u da setup'ı indirip yeniden kurdum ama açıldığında yine hata veriyor apple mobile device support yüzünden. bir türlü silemiyorum onu da.

  • superapple  (20.09.13 23:01:47)
başlangıç türünün otomatik olduğundan emin misin?

randomwindowstips.wordpress.com

şurda anlatılanlar çözüm sağlamış denmiş. bir dene istersen
  • washe  (20.09.13 23:21:42)
biraz önce yine kaldırmaya çalıştım programı ama yine olmadı. sonra baktım çalıştırdan otomatik olan kısım devre dışı olmuş. bu program silinmek üzere imlenmiş diye uyarı çıktı, şimdi tekrar baktım ve listede yok apple mobile device support. sanırım biraz daha uğraşmam gerekecek, link için de teşekkürler deneyeceğim.

  • superapple  (20.09.13 23:31:05)