arçelik blender

www.arcelikal.com

şu iki blender arasında kaldım. daha önce kulanmış olanınız var mı herhangi birini ? kullanım alanım: spor yapıyorum, kendime protein shakeler hazırlayacağım.

anlamadım ki kırmızının bütün özellikleri daha iyi hem de fiyatı daha ucuz

  • kaputt  (09.09.13 13:35:06)
ben de aynı nedenden ikilemde kaldım.

  • Tazmania  (09.09.13 13:38:01)
Birinde led gösterge varmış ondan pahalıdır. İkisi de buz kırıyor, kırmızı 700 w, bence kırmızı alın.

edit: Kırmızının sürahisi cam mı o yazmıyor. Cam sürahi de tercih sebebi.
  • whoosie  (09.09.13 13:41:45 ~ 13:42:58)
beyaz olanda ışık varmış ve kabı cammış diğerini bilemiyorum ama belki böyle küçük detaylar fark ediyordur, ya da modeli daha yenidir diğerinin. ya da satan adamın elinde diğerinin stoğu çoktur:) bayiler yapıyor bunları..

in love serisi lal'den daha yeni.
  • kaputt  (09.09.13 13:41:54 ~ 13:43:14)
gri olan 600 gücünde cam sürahisi var.
lal olan 700 kuvvetinde sürahi tipi belirtilmemiş.

ikiside yeter tabi ama buz falan kıracaksan kuvvetli olan lal'i tercih et. Yok ben efendim sağlıklı olsun cam isterim dersen de griyi al. Eğer Cam sürahiyi kırarsan yenisini kaça alırsın, plastiğin yenisi ne kadar bir öğren teknik servisten. 5 dakkanı almaz.
  • cliquot  (09.09.13 14:18:31)
cliquot çok doğru söylemiş, 99 liraya aldığım bosch kahve makinesinin borosilikat haznesini kırıp 65 lira bayılmak zorunda kaldık, üzücüydü.

  • whoosie  (09.09.13 14:37:24)