Ufak bir Türkçe-İngilizce

Arkadaşlar rica etsem şu paragrafı benim için ingilizceye çevirirseniz çok minnettar kalırım.

"Merhaba.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim ancak Türkçe gönderdiğim mail'i neden ingilizce cevapladığınızı anlayamadım. Bu yaptığınız son derece rahatsız edici bir davranıştı. İyi günler."

İngilizceden türkçeye çok sıkıntı yaşamıyorum ancak Türkçe-ingilizce kasıyor. Şimdiden teşekkürler.

karsi taraf turkce biliyor ve sizin yazdiginiz emaile ingilizce cevap veriyorsa o kisiye bu yazdiginizi yollamalisiniz. ingilizcesini yazarsaniz bir anlami olmaz bu emailin.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (08.09.13 03:03:58)
Verdim, vermez olurmuyum. Minnettarda kaldım ancak bakmaya fırsatım olmadı. Bugün baktığımda da kaldırmıştın.

  • iorveth  (08.09.13 03:04:25)
First of all, thank you for your interest; hovever, i didn't understand why you answered my Turkish mail in English. What you did was very annoying. Have a good day.

  • el desaparecido  (08.09.13 03:07:47)
@babamasoliimbananickaldırsın
alaycılık sezdim ben hareketlerinde, hani aşağılama girişimi. Sonuçta anladığı halde böyle davranmasında iyi niyet göremem. Bilmiyor uğraşsın mantığı. Ki hani gönderdiğim mail i anlaması için türkçesinin iyi olması gerekiyordu.

  • iorveth  (08.09.13 03:07:55)
tamam iste aynen ben de o yuzden turkce yazin diyorum. ayni seyi almanlarla yasadim mukemmele yakin ingilizce bilmelerine ragmen ingilizce yazdigim emaillere onlarca defa almanca cevap verdiler. ama ben 1 kere bile almanca yazmadim onlara. simdi ing. yazarsaniz onun istedigi olacak.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (08.09.13 03:11:03)
Doğru söylüyorsunuz aslında. Bir mail hazırladım taslaklarda. Yarın düşünüp atacağım.

  • iorveth  (08.09.13 03:59:26)