1500 kişiye en kolay mail gönderme şekli nedir? bu kişi listesini nasıl tut

merhaba arkadaşlar,
özet en altta
özet geç piççiler için özet en altta.
şimdi elimizde 1500 kişi var bu kişilerin adı soyadı telefonu işyerleri adresleri ve haklarında çeşitli bilgilerin olduğu bir not kısmı var. bunları windows'un kişilerine ekliyoruz yavaş yavaş. yanlış anlaşılma olmasın bu kişiler bizim müşterilerimiz. bu kişilerle ilgili bir şeye bakmamız gerektiğinde tıkır tıkır görmek istiyoruz. ve bu kişilere aynı zamanda toplu bir şekilde mail göndermek istiyoruz. bu listeyi nasıl tutalım? bir fikriniz var mı?
bir de windows 7 nin adres defterini kullandığımızda herkesi seçip toplu bir şekilde mail gönderilebiliyor, bunun bir sınırı var mı? biliyormusunuz?

özet: 1500 kişiye en kolay mail gönderme şekli nedir? bu kişi listesini nasıl tutalım

www.mailchimp.com

  • Rochefort  (03.09.13 11:47:34)
bu 1500 kişiyi eklediğiniz bir mailing list oluşturun, oradan gönderin.

  • klassno  (03.09.13 12:41:04)