hint kızları nasıldır?

hiç tanışan, görüşen, sevgili olan falan var mı? kültürleri çok farklı ve ben hoşlanıyorum birinden. 1 senemiz okulda beraber geçeceki yurttaki odamız da yan yana falan.

?

biraz çekingen olduklarını gözlemlemiştim. ama iyi insanlar olduklarına dair izlenim oluştu bende.

  • passion rules the game  (29.08.13 10:57:50)
1 sene okulda yakin gecirmissiniz, insan pişirip yemezler o yüzden hoşlanıyorsanız vakit geçirin derim.

sizin tanıma ihtimaliniz bizim burada tanıyabilme ihtimalimizden çok daha fazla, burada en fazla genelleme duyarsiniz.
  • kuja  (29.08.13 10:57:52)
zamanında omegle'de illallah dedirtmiştiler. her kız ya hintli ya pakistanlı.

hint erkeği inanılmaz pis, cidden hijyen anlamında pis ama kadını çok çok temiz ve şık oluyor. çok da tutkulu.

- yardır diyorum.
  • [silinmiş]  (29.08.13 11:00:18)
bi arkadaşım şöyle bişi anlatmıştı... kızlar erkeklerden ispat bekliyormuş, çok ciddi hem de, epeeyyy süründürüyomuş o yüzden adamlar da kızı tavlayana kadar dünyanın en romantiği takılıyomuş, ekstra ekstra romantik, ama kızlar yine de hayır hayır diyip daha da zorluyormuş. moral of the story: kız reddederse bile umutsuzluğa kapılma :P bi de sanki hep anlatılan stereotipe göre de genelde kendi aralarında evlenmek seviyorlar ve evlenmeyecekleri adamlarla ne kadar takılırlar bilmemem ve bu konuda çok yanılıyo da olabilirim..

  • kediebesi  (29.08.13 11:02:15 ~ 11:10:26)
karakter olarak sıcakkanlı ve özünde iyi insanlar. bununla birlikte tuvalet kapısını kapatmadan afedersin işeyip, elini yıkamadan yemeğe de devam eden insanlar. tabi genelleme yapmamak lazım :)

  • ramsesseum  (29.08.13 11:03:51)
ya peki gençler;

kast'ı sorulur mu ki kıza? ülke ingiltere. yani para bol ailesinde belli, görünüşü de keza öyle. çok samimi konuşuyordu zaten sadece face'den knouştuk, sonra da whatsapp'a geçtik falan, baya iyiyiz. ama şöyle de bir durum var ki ben bu kızla kötü olamam, sonuçta 1 senemiz beraber geçecek. bir ilişkiye başlama daha kötü yapar mı acaba durumları? ben çok ciddi bir şey düşünmüyorum, beraber yemek yapalım, yatalım ders çalışalım, partiye gidelim falan yani.
  • benjaminlinus  (29.08.13 11:20:23)
@ramsesseum keşke hiç söylemeseydiniz bunu :)

  • benjaminlinus  (29.08.13 11:21:36)
doğum günlerine taparlar. yakınsa oradan gir.

  • ykyt  (29.08.13 11:22:19)