hatun hediye diye tutturdu

arkadaşımın köpeğinin 1 buçuk ay önce kırılan ayağını veteriner yamuk kaynatınca, bende tekrardan kırıp baştan sarmıştım. bugün sargıları çıkarttım, maşallahı var köpeğin orjinal gibi olmuş, eskisinden de güzel.

veteriner hanım daha meslekte yeni, bana öyle olmaz sakın yapma falan filan demişti. bende görürsün dedim. öyle böyle derken iddialaştık. bi iki gün sonra facebook'tan ekledi beni. arada bir soruyordu ne yaptın köpeği olacak mı sence diye, bende olacak evellallah sen merak etme falan demiştim.

bugün(yani dün) sargıları aldıktan sonra sahibi köpeği götürdü gösterdi, kız fazla bi şey diyememiş orada. köpek iyiyse sorun yok diye geçiştirmiş. sonra ben aradım bak dedim gördün mü olmuş mu olmamış mı? ufak tefek bi iki lafta soktum beraberinde sinirlensin diye. neyse sonra bizim iddia ne olacak dedim. ne istiyosun dedi, bende biraz düşüneyim yarın söylerim dedim.

bugünde benim doğum günüm. az önce telden mesaj atmış doğum günün kutlu olsun diye. bende saol yazdım. birazcık yazıyor gibime geldi. düşündün mü dedi, bende gerek yok ya ben şaka yapmıştım saol dedim. oda olmaz öyle şey iddia iddiadır, sen düşün dedi.

şimdi ne istesem acaba bundan? düşünüyorum da aklıma bir şey gelmiyor. kıyafet falan ihtiyacımda yok zaten ben kendim seçmem lazım öyle şeyleri. ve çok pahalı bir şeyde olsun istemiyorum. ne istenir ki?

yemek ısmarlasın sana orta halli sakin bi restoranda.

  • take me rufee2  (24.08.13 03:06:00)
belki tuttuğun takımın bi şeysi?

  • ben yalnızım  (24.08.13 03:12:43)
Yemek ya işte! Yemek ısmarlasın! Aç karnını doyur :)
Değil tabi.. istek şu; "senin gitmeyi en sevdiğin restoranda yemek ısmarla bana. Kahveler benden."

  • yarin bos musun  (24.08.13 03:25:03)
yemek ismarlasina katiliyorum.

  • march or die  (24.08.13 03:25:54)
@heteredoks
elimle, çubuk kırar gibi. ama köpek baya zor yürüyordu mecbur tekrardan kırmak lazımdı. öncesinde köpeği bayılttım tabi.

  • eyyor  (24.08.13 04:20:38)
senin de hatun kisisine yazma potansiyelin varsa yemek +1 ama yok tipim degil diyosan da dal amazona ebaye sevdigin zibilyon tane sey bulursun.

  • Mandos  (24.08.13 04:40:04)
abi kusura bakma ama bu hediye falan fisman bi kenara ben hic zaman kaybetmeden erotik konusmaya baslardim

  • 70x100  (24.08.13 09:43:58)
konsere götürttür kendini

  • roverandom  (24.08.13 15:39:23)