tuzla neden ulaşımda hep üvey evlat

ibb başkanı kadir topbaş silivriye metro yapmayı düşündüklerini söyledi yahu silivriden önce tuzla var tuzlanın nüfusu silivriden fazla tuzla dağ başı değil eski sayfiyeliği kalmadı koca bir ilçe şimdi kadıköy kartal metrosu 3 durak daha eklenecek yakacık pendik kaynarca durakları olacak bu da ayrı bir fiyasko neden en baştan pendike kadar yapılmadı gaziosmanpaşadan sonra en çok nüfusu olan 2. ilçe olan pendik neden es geçildi pendikte hayvanlar mı yaşıyor kaldıki formula 1 pisti pendikte vapur iskelesi var deniz otobüsü iskelesi var pendik ilçesinin kurtköy semtinde istanbulun 2. havaalanı olan sabiha gökçen havaalanı var buna rağmen kadıköyden başlayan metro kartalda bitti 2015 de pendike gelecek chpliyim ama akpli de olsam asla akp nin pendike bu yamuğundan sonra yerel seçimde akp ye oy atmazdım hadi gene pendik e rötarlı da olsa metro geliyor ya tuzla gündem de bile yok umarım tuzlayı ulaşımda mağdur bırakanların başına tuzla kadar taş düşer acısı kendilerinden çocuklarından 7 sülalelerinden çıkar

gebzeye daha yakın diye ve esasında 500t rant kapısı yüzünden

  • azeroth  (20.08.13 08:44:38)
Arsalar hep silivri, çatalca tarafından alındı.. Değerlenmesi kazım oraların

  • kaptan memo  (20.08.13 09:59:06)