doktor şikayet

Merhabalar, arkadaşım tatildeyken rahatsızlanmış, yumurtalığındaki kist patlamış acil ameiyat olması gerekmiş. Özel hastaneye kaldırmışlar, ameliyatı kabul eden doktorda dışardan gelmiş. ve doktor bu ameliyat için 10,000 tl istiyor. Nasıl olduysa parayı almadan ameliyat etmiş. Şimdi de parasını istiyor. 10,000 tl dediğimiz büyük rakam bunu verebilecek durumda değil. Bu doktoru şikayet etsek falan işe yarar mı ? Tamam zor bir ameliyatmış ama 10,000 tl çok rakam.

ameliyat olup bittikten sonra şikayet bir işe yaramaz, dışarıdan gelen doktor da hastaneye kira ödüyor, şikayet ederseniz işi hem hastane hem de doktor zora koşar ve faturaya yansıtabilirler

şikayet yerine güzel güzel derdinizi anlatmayı deneyin
  • la noix  (14.08.13 12:02:07)
Ozel hastanede tedavi olup, hem de disaridan doktor getirtilmis. Hasta/hasta yakinlari tedaviyi kabul etmis ki doktor cagirmislar. Basta kabul etmeseler devlete sevkedilirdi. O konuda buyuk hata yapmis arkadasiniz. Hastaneyle konusup indirim istenebilir ama o kadar kritik bir ameliyatsa 10bin tl normal bi para ozel hastane sartlarinda.

  • faaip de oiad  (14.08.13 12:25:20)