baya soyutladım kendimi bu ara

insanlar et parçası gibi gelmeye başladı artık. saçma saçma şeyler yapıyorlar, hepsi yalancı, çoğu kendisini kandırıyo, yüzüne söyleyince bile anlamıyo, kimsede düzeltme çabası yok aynen devam mallığa, duygu denen bir şey zaten yok o konulara hiç girmiyorum. tabiki normal olanları da var ama çoğunluk böyle geliyor bana.

sistem mi böyle lan acaba? ellerinde olmadan mı böyle oluyorlar? ve biz kurcalayarak sisteme aykırılık etmiş oluyoruz gibi geliyor bana.

var öyleleri,duygusuz,sevgisiz,robotumsu.

  • rock n roll  (31.07.13 00:21:07)
bu aralar yoğunlukta olmuş çevrende böyle insanlar ama düzgünleri de var aralarında.

  • lilyb  (31.07.13 00:32:19)
benim anladığım kadarıyla insanlar kendi tiplerindeki insanlarla komün halinde yaşıyorlar ve kendilerinden olmayanı dışlayıp, aralarına almıyorlar. Her komün de diğerine bok atar, aman eksik aman fazla diyip kendi hayatlarına devam eder.

Yanlış gruba dahil olmuş olabilirsin. Başka gruplardan insanlarla tanışmaya çalış.
  • ilkot  (31.07.13 00:58:39)
ben de aynı düşünceler içerisindeyim. insan biraz okuyup kendini geliştirince çevresi okumuyorsa bir anda sığlaşıveriyor. ortak nokta kalmamaya başlıyor. insanlar artık birbirlerini pışpışlamaya, gazlamaya bayılıyor. bu da bazılarına saçma geliyor işte. hayat vapurlar falan..

  • yazar olmak aklima yeni geldi  (31.07.13 01:34:21)