futbolda şike

profesyonel bir futbolcu altı pastan topu ay'a uçurur mu lan? ya da düzgün bir orta açamaz mı? isabetli pas atamaz mı? rakip defansın arkasına kaçan oyuncuya ara pası veremez mi?

uefa elemelerinden bahsediyorum, öyle 2. lig falanda değil. kazanması gereken takım yapıyor üstelik bütün bu mallıkları, neden acaba?

bu işte ya şike var, ya da; torres, villa, agüero, rooney, silva, iniesta, benzema, mesut gibi adamlar gerçekten diğerlerinden farklı. tamam illaki farklıdır ama bu kadar büyük fark mantıksız geliyor bana. sonuçta bu mallıkları yapan adamlarda profesyonel, diğer saydığım yıldızlarda.

bence büyük şike var, ve yetkili makamlara da yediriyorlar.

sizin fikirleriniz?

Biz Uefa yarı finalinde böyle gol kaçırdık, sen ne elemesinden bahsediyorsun?

  • adoramer3ku  (26.07.13 01:02:59)
Futbol oynuyor musunuz bilmiyorum ama o durumda oyuncunun hizi, yorgunlugu refleklerinin guclugu ve topun hizi gibi bir cok etken var. bunlardan biri bile topun yonunu oldukca degistirebiliyor. Sike yapilacaksa o sekilde yapilacagini sanmiyorum yani.

  • Notts  (26.07.13 01:05:20)
şike olmayabilirde notts'a katılıyorum.

  • Caaannn  (26.07.13 01:08:09)
@adoramer3ku bugün oynanan maçlardan bahsediyorum ve bütün maçı genel olarak kastediyorum. öyle bir iki gol kaçtı diye değil, maçın genelinde var bi ibnelik. senin dediğin apayrı, belki şanssızlık belki mallık bilemem.

  • eyyor  (26.07.13 01:08:47)
aziz e sormak lazim en iyi o bilir-exper başkan bu konuda.

  • jamswety  (26.07.13 01:12:58)
o tip maçlarda olması ihtimal dahilinde. en iyi liglere ve en iyi takımlara oran değerli olduğunda bahis yaparsanız kazanma ihtimalniz çok daha artar.

@incelikli hayta

oynatanın kazanması ile olası şikeli maç ne alaka? arada şikeli maçların olması bahiste kazancın var olduğu gerçeğini değiştiren bir şey değil. birkaç garip sonuç senin kasanı zarara sokuyorsa uzun vadede kazanman zaten pek ihtimal dahilinde değil.

öne çıkan liglere ve takımlara oynayın, bu tip maçlar yüklenilebilecek maçlar değil bana kalırsa.
  • christopher nolan  (26.07.13 01:41:14 ~ 02:08:06)