Work and Travel Amerika Krizi

Selam,

bu yaz work and travel ile amerika'ya gidecem ama malum kriz felan var biraz korkuyorum ya gidip çalışamazsam? haftada 3 gün günde 5 saat falan çalıştırırlarsa? ya sıkıntıdan patlarsam? ya macbook alamazsam?

bu amerikadaki kriz work and travel ile çalışacak öğrencileri de vurur mu? çünkü geçenlerde abd dışişleri "krizi göz önüne alın öyle gelin, adamı hasta etmeyin" gibi b açıklama yapmışlardı.

ahaha bence o açıklamada şunu demek istemişler:para mara yok akıllı ol.iş var ama bak için rahat olsun

  • zombikanı  (11.03.09 00:35:29)
kriz olsa olmasa bu tehlike var zaten, eğer kendinize güveniyorsanız gidin bir yolunu bulursunuz..

  • erostrada  (11.03.09 00:37:09)
arkadaşım ben geçtiğimiz yaz work and travel a katıldım.öncelikle korkularında çok haklısın çünkü 2008de kriz tam vurmamışken bile çatır çatır eleman çıkardılar,az çalıştırdılar,overtime vermediler.hayallerini alçak tut ve sana tavsiyem daha önce aynı işverenle çalışmış biriyle görüş ona göre git.ve şunu unutma ki burdaki şirketler seni orda bi başına bırakıcak yeri geldiğinde maillerine bile cevap vermiceklerdir.şirkete bütün borcunu ödediğin andan itibaren bi başına olcaksın.

  • i like dance and i like romance  (11.03.09 01:33:03)
valla girisimci bir gisiliksen ve yeterli ingilizcen varsan kesin is bulursun. Hatta 1den fazla is bile bulabilirsin. Ama asgari ucret alirsin. Tinmam her gun calisirim dersen istedigin zimbirtilari alabilirsin. Bide NY gibi bi yere gitmen faydali olabilir is acisindan.

  • badseed  (12.03.09 00:15:21)