göz altı morluğu için kremler

beybiler

ben bu sıralar gözaltı morluklarıma takmış durumdayım. düzensiz uykudan çok yersiz uyku saatlerim ve alkol sanırsam nedeni.

ama asıl soru şu ki bunun için krem falan kullanan, başarılı olanlar önerileri yazabilir mi?

not: doğal yöntemleri de yazabilirsiniz tabi ama asıl aradığım başarılı krem adları

bu arada erkeğim

göz altı morlukları iki türlüdür.

genetik ve yaşam rutinine bağlı olanlar.

genetik olan için yapılacak pek bişey yok. sadece kapatıcılarla kapatıp sürekli olarak nemli kalmasını sağlayabilirsin

ancak yaşam rutinine bağlı olarak oluşanlar için ( uykusuzluk ekran başında çok kalmak vb)dondurulmuş çay poşetini gözünde bekletip ardından göz altı nemlendiriciyle nemlendirebilirsin.

nivea aqua serisinin göz kremi oldukça iyi nemlendirme konusunda.

bu zamana kadar göz altı morluklarını vaat ettiği gibi geçiren bir krem bile görmedim yalnız.

edit: kapatıcı tavsiyesi istersen de verebilirim ama erkeğim demişsin uğraşır mısın bilemem
  • tuborg yesili  (16.07.13 21:06:06 ~ 21:06:54)
yok yahu kapatıcıyla falan uğraşacagımı sanmıyorum. yatarken veya duştan sonra kullanabileceğim bir krem arayışındayım

  • bizatihizururi  (16.07.13 21:18:13)
piyasada birçok göz kremi denedim ancak hiçbiri morluk konusunda etki etmedi.

ancak nemlendirerek hem ilerisi için yatırım yapabilirsin hem de bunu düzenli yaparsan da bir nebze morluklar hafifleyebilir.

nivea aqua serisi göz kremi

sebamed in göz kremi veya yves rocher göz kremi kullanabilirsin bu işlem içinde.

bunlar uygun fiyatlı olanlar.

onun dışında kiehls ve clinique de göz kremi konusunda başarılı ama fiyatlar tuzlu.

kiehls fiyatını hak ediyor ama clinique değmez.

karar senin. ama morluk konusunda çok büyük beklentin olmasın. özellikle bu durum genetikse.
  • tuborg yesili  (16.07.13 21:23:40 ~ 21:23:54)
Bol su içmeye özen göster her 20 kilona 1 litre su için diyorlar ama en az 2,5-3 lt iç. Gözaltı morluğu sağlıklı yaşamadan gececek bir sey değil, cidden özen istiyor ki o sartlarda da geciceği kesin değil. Bir de yapar mısın bilmem ama şöyle bir video var

www.youtube.com
  • fasulyek  (16.07.13 22:51:30)