Ne olacak bu durum, onu çok seviyorum

Birisi var. Lisedeyken aynı okuldaydık. Ben bunu hiç sevmiyordum. Bir sene aynı servisle gidip geldik okula ama sonra o servisten ayrıldı ve 3 sene hiç görüşmedik. Sonra üniversitede aynı yeri kazandık. Şimdi iki senedir aynı sınıftayız ve çok samimiyiz. Özellikle son zamanlarda çok fazla birlikte vakit geçirdik. Birlikte gezi direnişine gittik, birlikte yemek yedik, whatsappta devamlı konuşuyorduk. Birlikte vakit geçirmekten çok mutluluk duyuyoruz. Birbirimizi gördüğümüzde hemen koşup sarılıyoruz. Ve artık aramızda bir şeyle olur diye düşünüyordum. Ancak bugün de gezi direnişine gitmeyi düşünüyorduk. Mesaj attım gidecek miyiz diye. Bilmiyorum bakarız ben dışarıdayım dedi. Napıyorsun dedim. Seks dedi dalga geçti cevap vermedi soruma. Aradan 3-4 saat geçti tekrar napıyorsun dedim, duş alcam dedi. Nereye gittin bugün dedim cevap vermedi, melih gökçekin fışkiyeli bir resmini yolladı. Gülmedim. Bana niye cevap vermiyorsun dedim, ahahha dedi yani yine sallamadı beni. Ben buna küstüğümü belirttim. Biraz önce faceten yazdı. Kalp yolladı. Sallamadım. Küs müyüz dedi. Ben küsüm seni bilmem dedim. Ağlayan surat koydu ve daha da bir şey demedi. Dalga geçiyor sürekli. Niye böyle yapıyor anlam veremiyorum.

Edit: Kız tarafıyım. Yaşlar 19.

1.kız ergen
2.sevgili yapmış.
3.geçmiş olsun
  • rakicandir  (28.06.13 00:47:14)
ulan burda sorana kadar tepki versenize arkadaş, fışkiyeli resim gönderip aahahahah diyen bi adama "sen ananla dalga geç amınakodumun evladı" neden diyemiyorsunuz? ne kaybedersiniz yani? onu kaybedersin belki? başka? o kadar..

böyle insanları da, kaybedin bence. bak yaş 19 daha, siktiret, ipleme gitsin, çok pişman olursa gelsin bunların izahatını o yapsın.
  • hope ender  (28.06.13 00:52:32)
Adam sevismis.dus almis.fiskiye gibi attirdim demekistemis gibime geldi.ergen mergen ama velet halletmis iste

  • tadutadu  (28.06.13 00:57:09)
1- kız salak, saf

  • evil genius  (28.06.13 00:57:30)
hoşlandığını belli etmişsen kendini çekmiş olabilir ama erkek olduğu için çok büyük ihtimal hiç bir şeyden haberi yoktur, o muhtemelen 2 ay önce nasıl davranıyorsa, zamanı olmadığında ne şekilde cevap veriyorsa o şekilde davranıyordur da sen fazla ilgi beklediğinden alınganlık yapıyosundur.

  • r_u_h  (28.06.13 01:05:59)
tekrar sordum cidden merak ediyorum naptın bugün diye dedi ki "seni aldattım tamam mı!" tam olarak bunu yazdı. Ciddi olmadığına eminim. Çünkü aramızda bir sevgili ilişkisi bile yok yani o konular hakkında daha önce hiç konuşmadık. Çok garip geliyor bana bu konuşmaları.

  • anashil  (28.06.13 01:14:14)
sen de bunaltma adamı daha çok uzaklaştırırsın.

  • r_u_h  (28.06.13 01:24:45)
bir kız olarak şunu diyorum, çok özür dilerim ama bu kadar gerzekçe ve çocukça davranan birini niye takıyorsunuz? bence bu kişi er geç sizi üzer. bence direkkk uzaklaşın.

  • engiribord  (29.06.13 00:13:29 ~ 00:15:03)