dealextreme paypal sorunu

dealextreme denen siteden 3 5 parça alet devat alayım dedim. sadece paypal ile ödeme yapılabiliyor ya da ben kredi kartı olayını bulamadım. e napalım o zaman gidip paypal açayım dediğimde hesap açabildim fakat kredi kartımı eklemek istediğimde kredi kartının daha önceden başka bir account için eklendiğini söyledi. ben bütün mail adreslerimi ve potansiyel şifrelerimi denedim ama ne zaman paypal açmışım bulamadım. şimdi var mıdır bunun bir yolu yordamı? paypal bize haram mı?

İstersen şifremi unuttum deyip tek tek mail adreslerine şifre göndert belki account açmışındır haberin yoktur.

  • jolietjake  (03.03.09 12:11:27)
ya öyle zaten büyük ihtimalle açtım ve unuttum. ama mail adresini yaz sana şifre yollayalım yok bu abilerde. birsürü soru soruyorlar. hangi tel numarası vermiş olabileceğimi bile bilmiyorum. kombinasyon 100 ü bile bulabilir.

  • tai  (03.03.09 12:19:26)
Bu durumda iki alternatif var birincisi adamlara durumu anlatıp çözüm bulmalarını ummak (sonuç alınması uzak bir ihtimal) ikincisi ise başka kredi kartı kullanmak.

  • jolietjake  (03.03.09 12:56:13)
acaba sanal kart çıkartınca farklı numarayla mı geliyor kard diye düşündüm şimdi. olmadı o tarz bir şeyle bir seferlik para aktarsam?

edit: kard ne a.k
  • tai  (03.03.09 13:11:03 ~ 14:24:13)
evet sanal kartın numarası kartın gerçek numarasından farklı oluyor. kuvvetle muhtemel sorunun en kestirme iki çözümünden biri bu. paypal ile iletişime geçmek demek 2 ay beklemek demek.

  • watorin  (03.03.09 13:45:50)