Kilicdaroglu'na noldu simdi?

Siyaseti takip eden biri degildim. Ama gecen secimlerde hatirliyorum, Kilicdaroglu iyi pazarlanmisti, insanlar tarafindan sevilmis gibi bir goruntu vardi.

Simdi herkes Kilicdaroglu'na giydiriyor böyle muhalefet olur mu, yuruyen merdivene ters bindi diye. Bu adam sustu mu? Yoksa konusmalari hic bir zaman kulagimiza gelmedi de mi insanlar muhalefet yapmiyor diye öyle sanildi? Sonucta (bkz: basin özgurlugu) yok yillardir. Hele ki su son 1 ayda reyhanli ve direnis boyutlarinin baya farkina vardik.

ya aslında kılıçadroğlunun başa geçme hadisesinden beri vardı bu, baykal ayrılırken isteksizdi, bu adamın ona destek olcağı yerde fırsatçılık yaptığınnı ima etmişti biçok yerde...
kemal aslında iyi adam da, hükümetin çirkefliklerine çirkefce yanıt vercek kapasitede biri değil, bence hep başkkanyardımcısı olarak kalması gereken biriydi

  • samir Nasri  (14.06.13 17:55:12)
rte kendisi de defalarca soyledigi gibi ciddi bir muahalefet yapamiyor.

bu yuzden rte'nin basarisinin arkasinda bu adamin rolu buyuk.
  • exlibris  (14.06.13 18:05:17)