akp'nin yapacağı mitinglerin amacı sizce nedir?

parti içi muhalefetimi susturmak
yabancı basına pozmu vermek
direnen insanlara gövde gösteri mi yapmak
ya da başka bi neden mi ?

RTE durumu anladı ve profesyonelce kendi lehine çeviriyor. Klasik mağduriyet politikasıyla CeHaPe'ye yükleniyor. Ayrıca dünyaya hava atacak. Bak millet beni destekliyor diye...

  • merhum  (11.06.13 14:44:43)
Sürü psikolojisi oluşturmak.
Partinin yıpranmadığını göstermeye çalışarak bir kısım aklı karışmışlara partinin durumunun yerinde olduğunu göstermek.

  • otonom  (11.06.13 14:45:28)
yabancı basına hiç iyi bir poz veremiyor bu mitinglerle onu biliyor ve görüyoruz zaten. bugünkü olayları bile yabancı medya 'hazırlanarak oynanmış bir oyun' olarak yorumladı.

  • dessy  (11.06.13 14:49:07)
PArti kendi tabanında yıpranmadı zaten, tam tersine uzayan olaylar tayyibin işine geliyor. Taksimde polis çekilmiş her şey sakinleşmişken bir anda polis boşuna mı beşiktaşta müdahelelelere başladı geçen hafta, olaylar 1 hafta daha uzadı.

Olay şu, gezi parkı öyle veya böyle engellenemeyecekti, ve kontrolden çıktı Tayyip için, oda bitirmeye çalışmak yerine uzatmaya başladı. gerilimin sürmesi onunda işine yarıyor, zararlı hala ama zarardan birazda yarar elde etmeye çalışıyor.

içte hala güçlüyüm, gezide muhalefet olsa da asıl halk beni destekliyor mesajını vermeye çalışacak, eğer istediği kalabalığa ulaşırsa çok güzel verir de.

parti içi muhalefete de halk sizi veya akpyi değil Recep Tayyip Erdoğanı takip ediyor olayını gözlerine sokacak. çünki gerçekten öyle. Gülü veya arıncı takan yok, akp hala yapay bir parti, tayyip aradaki tutkal.
  • efrasiyab87  (11.06.13 14:50:47)
@the_lollok o gerçekleri bizle paylaşırsan mutlu oluruz.

  • ganyotçu  (11.06.13 14:57:11)
@the hea yani otobüslerle taşınan insanlar kültür seviyesi baya yüksek insanlar,direnişçiler cahil bu döneğin söledikleri yüzünden,bravö! he yine bu jöle kafa fazla sert çıkmamış başbakan hala yavuz hırsızı oynuyor,gerçekten bu duyuruda senin gibi kültürlü cahil olmayan insanlarla konuşmak benim için gurur kaynağı.

  • ganyotçu  (11.06.13 15:12:45 ~ 15:14:17)
bu yeni bi video değil önceden izledim sevgili kültürlü insan,cahiliz ama gündemi takip ediyoruz.

  • ganyotçu  (11.06.13 15:15:03)