vcd'yi bölüp dvd yapma - vcd'den bilgisayara kayıt etme

elimde 3 ayrı seviye dersleri içeren bir yoga vcdsi var. 3 tane vcd var, ama dengesiz bölmüşler, ilk cd'de başlangıç seviyesi baslıyor bitiyor, orta seviyeye geçiyor. ota seviye yapıyorsanız çalışmanın ortasında kalkıp cd değiştirmeniz gerekiyor devam etmek için filan. 10 yıllık bir şey bu elimdeki. orjinal bir de ama dandik yapmışlar işte.

ben istiyorum ki bunları bilgisayara kayıt mı etsem nasıl yapsam da seviye seviye ayrı cdlere yazsam da rahatla kullansam? program önerisi olan var mı? tavsiyesi olan var mı? en basitinden vcd'deki videoyu nasıl bilgisayara kaydedebilirim? gerisini hallederim gibi geliyor.

elimdeki şunun eski versiyonu işte www.dr.com.tr

hiç kasmayıp bunu mu alsam haha :)

@freekara nasıl yanı kopyala yapıstır? direk klasörün içindeki video dosyasını kaydedince oluyor mu yani? aa çok salak hissettim kendimi :)

  • dasher  (09.06.13 16:56:50)