bir galatasaraylı olarak beşiktaş maçına gitmek

merhaba,sizce bu durum mümkünmü kabul edilir mi?hep beraber kardeşçe galatasaraylı,fenerbahçeli,göztepeli,karşıyakalı vs. birbirimize konuk olabilir miyiz?böyle de bir birlik sağlanabilir mi?şahsen ben bütün dostlarımı çok sevdim,hep beraber direndik,sporla bunun keyfini çıkarmalıyız,pekiştirmeliyiz.

sonraki hedefimiz bu olmalı insanlar futbolla çok fazla meşgul oluyor.çok fazla kafa patlatıyor,şunu başaralım,örnek olalım dostlarım.

biraz üstte kalırsa sevinirim.

süper kupa finalini olimpiyat stadında herkesin ortak izlemesi gibi bir fikir var şu an

#OlimpiyatStadındaOmuzOmuza hashtag inden takip edebilirsin twitterdan
  • freebird5406_2  (04.06.13 16:59:22 ~ 17:00:21)
diğer insanlar da sabah bu düşünce içinde uyanmaya başladıkları anda durumlar değişecek. eminim. bu söylediklerinizin bir anda olma ihtimali düşük olsa da zamanla, 6 ay veya 1 yıl sonra ya da 2-3 yıl sonra olacaktır. olması gerekir. o yüzden senin benim gibi insanlar karşı tarafı teşvik etmeli. buna da özellikle derbi maçlarında başlanabilir.

  • eternal_soul  (04.06.13 17:32:53)
Bir hafta once sorsan ne sacmaliyorsun sen ya derdim ama su an o finalin hayal ettigimiz gibi izlenecegine o kadar eminim ki..

  • cokponcik  (04.06.13 17:52:03)
bakü'de oynanacak deniyordu süper kupa?

  • edgenabby  (04.06.13 18:05:31)
@edgenbabby istersek istanbul olimpiyat stadına aldırırız :) kampanya bu yönde zaten mümkün olduğunca yaygınlaştıralım çevremize arkadaşlarımıza

  • freebird5406_2  (04.06.13 18:24:20 ~ 18:24:53)
"istersek aldırırız"

neyi aldırdık şimdiye dek?
  • edgenabby  (04.06.13 18:31:16)
neden olmasın onu anlayamadım ?

  • freebird5406_2  (04.06.13 19:55:12)