online satış

çalıştığım firma "internetten satış" yapmaya karar aldı. bunun için bir proje ekibi oluşturulacak. (aday sayısı da yüksek olur tahminen).. bu proje ekibinde yer almam geleceğim açısından önemli olduğunu düşünüyorum.. katılımcı olmak isteyenlerden bu işe nasıl katkı sağlayabileceğini açıklayan bir yazı istiyorlar.. bu işin benim işim olduğuna inanıyorum. bilgi sahibi olduğumu da düşünüyorum( hatta daha önce ulan internetten satış yapsalar ya bizimkiler diye sessizce düşünmüştüm)
ne yapmalıyım, nasıl kanıtlamalıyım. nasıl bir yazı yazardınız.
online satışla ilgili yerli yabancı makale sahibi olanlar/öneriler var mı?

sevgiler..

ünümüz teknolojilerine paralel olarak firmaların ürünlerinin tanıtılması, pazarlanması ve reklamlarının daha geniş bir kesime çok düşük maliyetle yapılması internet ve dolayısıyla web sitesi veya E-ticaret sitesi aracılığı ile sağlanabilmektedir .

Web tasarım projesi, firmalarla karşılıklı görüşülüp ihtiyaç ve beklentilerin belirlenmesiyle başlar ve sitenin yayına hazır hale geldiği ana kadar devam eden bir işlemdir.

Profesyonel Web tasarımı, fiziki olarak elle tutulup hissedilemediğinden sadece görsel açıdan estetik ve kolay izlenebilirliğin öne çıktığı, içerik olarak ise işlevsellik ile kolay ulaşımın sağlanması gereken tasarım projeleridir.

isisgraph olarak bizler web tasarımı ve web tasarımı ile bütünleşik profesyonel e-ticaret yazılım uygulamaları, internet uygulamaları ve benzeri tüm sorunlarınıza cevap verecek en uygun çözümleri üretmek için hazırız.

E-Ticaretin faydaları nelerdir?

1. Karlılığı arttırmak
1. Yeni ürün tanıtımı için gerekli zaman ve yatırımda ekonomi sağlamak
2. Hedeflenmiş kişisel tekliflerle müşterilerinize en ekonomik yolla ulaşmak
4. Satış maliyetlerini azaltma
5. Tedarik maliyetini azaltma
6. Müşteri hizmetleri zaman kaybını azaltmak.
7. Yeni pazarlara ulaşma
8. 24 saat 7 gün satış
9. Interaktif marketçilik
10. Stok veya değer zinciri entegrasyonu
11. Süreç otomasyonu
12. Dış evrenle işbirliği
  • green green curly fries  (25.02.09 00:11:23)