duyuru kullanıcı kayıtları mı açıldı?

yine ipini koparan sevişmeli duyuru açıyor acaba üyeliğe bir sistem mi gelse? telefon aktivasyon, facebook entegrasyon, hede hödö kalkanı en olmadı captcha iq testi?

niye? ilgilenmediğiniz soruları yanıtlamama özgürlüğünüz var.

  • ben smyrna  (22.05.13 21:19:06)
Sevismeli duyuru acanlarin telefonu, facebook u yok mu bu neyin onune gecicek ?

  • kegums  (22.05.13 21:21:26)
@ben smyrna troll olayından sözlükte de gına geldiği için bari burada önüne geçelim diye diyorum yoksa siz her 3 sorudan birinin yok sevişsem mi? yok bilmem nereme bilmemne soktum napabilirim? gibi gibi şeyler olmasından rahatsız değilseniz ne güzel. ayrıca bu etkinin uzun vadede içerik anlamında mevcut ortamın içini boşalttığını nickinizin yanındaki es işareti sayesinde biliyor olmalısınız sanki de bilemedim tabii istiyorsanız alalım üç beş hesap ergenlik mirası fantezilerimizi dökelim veya milleti hassas konularda tartışma yaratma amaçlı provoke edelim o da uyar sonuçta viva zapata tabii ki.

@kegums çoklu hesap kullanmanın bir şeyinin çıkartılmasının önüne geçebilir belki de, olabilirliği zor gibi.
  • lunedor  (22.05.13 21:24:24 ~ 21:26:08)
bırakalım sevişsinler

  • cecilia  (22.05.13 21:27:09)
@cecilia sevişsinler de duyurmasınlar, yani ben yoruldum burada icazet vermekten kendimi doğal seleksiyon denetçisi gibi hissediyorum.

  • lunedor  (22.05.13 21:52:24)
Cevap vermezsiniz olur biter. Ne meraklı bizim insanımız rahatsız olduğu şeyi yasaklamaya, sansürlemeye.

Modlar gerekli şeyleri siliyor zaten.
  • inawen  (22.05.13 22:20:23)
@inawen sansürleme, yasaklama değil ki bu konudan da çok pis felsefeye dalardım hani ne kadar serbestlik mümkün, yasalar çerçevesinde ise o yasalar ne kadar etkin gibi gibi ama hiç girmiyorum. mevzu her kullanıcı kaydı açıldığında hemen hemen aynı tip duyurular geliyor. gelsinler yazsınlar, troll de olsun ama biraz bir şey katsın ve evet boşluğa alerjim var insan boş konuşurken bile bir şeyler katabilir aslında. gerçi sanırım bu durumdan tek rahatsız olan benim onu da obsesif yapıma verip iyimiş o zaman diyerek bu konuda susuyorum.

not: tikler gelir yazan olursa kul hakkı çok ayıp çünkü.
  • lunedor  (22.05.13 22:41:13 ~ 22:41:51)
her duyuru yazar alımı açıldığında insanlar bunu yazıyor olabilir. çünkü bunları sormaya ihtiyacı vardır. ama bilindik isimleri yerine ilk defa görülen isimler kullanmak istiyorlardır. bu sitenin bir "adı" var. beğenilen yanları (beğenilmeyen kadar) var. başka konularda fikrini bildiği insanların fikrini merak ediyor.
troll diyorsunuz. sözlükteki trolller ile bunlar arasında dağlar kadar fark var. bu soruyu sormanıza da neden olan "troll" sandığınız kızcağız ciddi anlamda sıkıntı içinde. mesajlarımla da (bir abisi olarak) yardımcı olmaya çalıştım. tabi bunlardan haberiniz yok. çünkü sizce o troll.

uzun vadede içini boşaltma konusunu anlamadım. ama tahminen sözlük ne hale geldi demeye çalışıyorsunuz. gelsin. onun da alıcısı var. başka sözlükler var. ekşi++ var. farklı sözlük okuma metodları var (badi vs gibi) o yüzden am göt meme.. isteyen istediğini sorsun. elalemin derdi siz mi gerdi :) bırakın gençler sevişsin.
  • ben smyrna  (23.05.13 11:50:02 ~ 11:53:38)