notebook sorusu

durum şu ki ev kullanımı için basic özellikli bir notebook ihtiyacım var. ama almışken ekran kartı olmasa da hdd'si ram'i falan iyi olsun istedim.

www.teknosa.com

bu notebook nasıl sizce? alternatif önerilere de açığım bu arada.

ayrıca farkındayım tekno sa can sıkabilir. ama daha uygun notebook bulamadım dünden beri.

o paraya exper alma.
aynı fiyatlara hp var, asus var, acer var, var oğlu var. ilk önce onlara bak.

  • etna  (22.02.09 11:39:26)
o paraya exper alma, acer hic alma.
asus ve hp'de o fiyata o konfigurasyonda bir notebook belki zor denk gelir ama bulunabilir de tabi. fiyati nispeten biraz daha dusuk olan lenovo(ibm)'lar var, onlara da bakabilirsin.

ornegin su cihaz: www.ereyon.com.tr
ayni notebook hepsiburada'da vista lisansi ile 1600kusur tl'ye satiliyor. bunu ereyon'dan ya da freedos ile satan bir yerden alip ram'ini de yukseltilirsen islerini rahatca yapabilecegin bir notebook'un olur.
  • sourlemonade  (22.02.09 12:49:32 ~ 12:52:53)
casper iyi bir secim olabilir. ben hic kullanmadim ama kullananardan pek bir sikayet gormedim.

  • jeanne hebuterne  (22.02.09 14:21:51)
açıkçası casper ve acer korktuğum markalar arasında. ama gözümü karartıp alma aşamasına geldim gün itibariyle. lenovo da aklımdaydı zaten. olmadı ona ram ekletip alırım.

  • tai  (22.02.09 14:26:28)