feministim diyen kadınlar gizliden gizliye güçlü bir erkeğin kollarında

feministim diyen kadınlar gizliden gizliye güçlü bir erkeğin kollarında şeker gibi erimek ve himayesine girmek isterler de belli etmezler mi acep hani istemem yan cebime koy hesabıııııııııııııııı

Feminist kadın yoktur fakir erkek vardır

  • sormayın bana sen o musun diye  (20.05.13 02:20:48)
feministler seks yapmamali mi yani?

sosyo-politik gorusunden dolayi cinsel fantazileri, cinsel arzulari olamaz mi birinin?

cok yanlissin.
  • emfuzi  (20.05.13 02:20:51)
ahaha feministim ve erkeğimi sikiyorum ne olacak şimdi?
off gece gece cidden insanı deli edersiniz...

  • loralynn  (20.05.13 02:23:53 ~ 02:24:24)
arkadaş hem cahilsiniz, hem de fikir sahibi... feminizm kadınları üstün görme veya erkekten nefret etmek değil. iki satır wikipedia'ya baksanız bile yeterdi halbuki...
cevabı tekrar edeyim: hayır, ezilen bir grubu eşitlik adına savunan insan cinsel hayatında pasif olacak diye bir şey yoktur.

  • loralynn  (20.05.13 02:37:39)
@Beraytahat Feminizmi çok yanlış anlamışsın sen ya

  • gupon  (20.05.13 02:47:37)
yahu burda berayrahatın sormak istediği 'eşitliği savunan kadın iç benliğinde; güçlü, iktidar sahibi erkeğin karşısında çözünmek ister ama bunu çaktırmaz' değil mi? yoksa ben mi yanlış anlıyorum?

neden hemen feministsek seks de mi yapmiyahh moduna girildi ki?
  • kenar  (20.05.13 03:43:03)
Yalnız feminizm kadın erkek eşitliğini savunmak da değil be şekerim. En iyisi git sen önce feminizmi öğren ondan sonra gel burda millete dingil falan de. Kendi dingilliğin olmasın sonra böyle.

Böyle yüzeysel tipler feminizmi anca kadın erkek eşitliği sanıp maçoluk falan diyo sonra acabaaa istemem yan cebime koy mu diyolaar diyo. Feminizm bu kadar basit bi şey olsa binlerce külliyat olmazdı hakkında. Senin gibi dingiller okusun diye yazılıyo şekerim başla sen bi yerlerden.

Sanırsın kadın erkek eşit diyen herkes feminist hey allahım ya bide saydırmış. Ne komiksin ya

Kendini zaman geçirmeden tiklemen de çok hoş. Komple hoşsun sen ya kıyamam.
(O üsluba bu üslup)
  • gupon  (20.05.13 04:23:20)
Eski duyuruların ve şu duyurularınla kimin ne olduğu ortada. Duyuru iyi hoş da azıcık kitap kurcala, google wikipedia gibi siteleri kullan. Aklına ne gelse sormuşsun normal hiç araştırma yapmadan buraya gelip konuşman. Kolaycı insandan başka ne beklenir.

Feminizm hakkında hiçbi şey bilmiyosun bence ya öğren ya da öğrenmeden konuşup gizli bi nick ardında olsan bile kendini rezil etme. Ederini yazdıklarınla gösteriyosun zaten onlarla ilgili bi şey demeye gerek yok. Yalnız buranın dışında da çok boş bi insansın kesinlikle. Hadi eyvallah.
  • gupon  (20.05.13 04:50:06)
strap on'u takıp erkeğini hunharca şeetmek isteyen feministlere haksızlık olmuş. ha taam belki şeker gibi eritmez ama jelibon gibi yumuşatabilir adamı (veya kadını). canlandıramadıysan ilgili görsel materyali yollayabilirim beraycık. lale seni.

  • ismail yk  (20.05.13 08:55:30)
Feministlere özel bir durum değil. Kadınların zaten genel olarak söylemleriyle duygu durumları, kişilikleri örtüşmez. Söylemleri çoğunlukla ezber olduğundan malum.

  • arnold schwarzeneger  (20.05.13 08:56:39)
feministten anladığım aynı mı bilmiyorum ama benim bildiğim feministler beraber hayat geçirecek kadınlar kümesini epey kapsıyor. yani mesela şu kadın:
tr.wikipedia.org
ben bunun için hepiniz üzerindeyken dünyayı yakarım lan!
şu duruşa bak:
www.historylink.org
lobotomiden önceki tutuklanmalarından birinde kahvesini yudumluyor canım içi.
  • ismail yk  (20.05.13 09:11:36)
hayır, fazla zorlama bence.

  • kronik  (20.05.13 09:24:07)
işte bunlar hep seks.

  • secilmis uye  (20.05.13 09:51:26)
yatakta fantazi boyutunda olabilir ancak hayatta mümkün değil. feminist kadınlar da hayatı paylaşacak erkekleri tercih ederler. ancak fark birlikte olunan erkeğin kadına bakış tarzının geleneksel rol modelleri dışında olmasıdır. kadına hakim olan değil saygı duyan bir anlayışa evet derler.
yani orta bir yan cep yok.

  • yagmuryagincayanindaolmayansemsiye  (21.05.13 10:26:57)
niye herkes bu kadar saldırgan ve birbirini ezme, bir kalemde silip atma derdinde?

  • pinkket  (21.05.13 11:12:55)