evet kuzucuklarım beray teyzeniz gecenin konusunu açıyor

evet kuzucuklarım beray teyzeniz gecenin konusunu açıyor orospu çocuğu küfrünün dayanılmaz hazzı nedir neden çok sinirlendiğimizde birine orrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu deriz suçlu o anasını tanımayız anası suçsuz küfür edeceğimiz kişiye küfür etmemiş suçsuz olan anasını haksız suçlamış oluyoruz ula şimdi yani hemide bunları bilmeme rağmen şalterler atınca diyorum orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu e nedir olayımız bu küfrün kerameti ne ola ki dilimize persenk oluşu buyur ola bu küfrü yorumlaya de haydi parmacıklar klavyeye davran eksi duyuru ahalisi

not eğer yoğun istek olursa adile teyze uykudan önce moduna girer siz sevgili kuzucuklarım içim her gece bir konu açarım isterseniz bunu hem bu sorumun cevabının altına ya da özelden belirtin ben de ne konular var ne konular aç aç bitmez yarın mesela açarım şu konuyu feministim diyen kadınlar gizliden gizliye güçlü bir erkeğin kollarında şeker gibi erimek ve himayesine girmek isterler de belli etmezler mi acep hani istemem yan cebime koy hesabıııııııııııııııı eğer 10 kişiden her gece konu aç talebi gelirse açarım gelmezse yeni gelin nazı yapar açmam beray teyzeniz hepinizi öptü kuzucuklarım

ananı sikerim daha kaba, burada annesinin başkaları tarafından sikldiğinden dem vurarak hem düzeyli bir küferleşme sağlanmış hem de bir çok kişi tarafından sikildiğinden dem vurularak olayın vehameti katmerleniyor.

  • ili  (18.05.13 02:33:49)
fonetiktendir belki o r'nin söyleniş biçimi de olabilir pezevenk de güzel mesela p derken o ağzın dolu dolu olması falan bunlar olabilir

  • elyafiyaffellaffelebelyafelyaf  (18.05.13 03:47:07)
dayanamadım giriş yaptım cevap vericem.
şimdi küfürdeki maksat karşıdakini sinirlendirip bizim rahatlamamız.peki karşıkadi insanoğlu ençok neye sinirlenir?tabiki anasına ve bacısına küfredildiği zaman.yoksa kimsenin anasıyla bi işi olmaz.

  • memoxlarge  (18.05.13 07:42:46)
geçenlerde bende düşündüm bunu. birisine küfür ederken sadece onun kişiliğini eleştiren küfürler etmeliyiz aslında. kimse dünyaya isteyerek ve bilerek o. çocuğu olarak gelmez nihayetinde.

  • heterodoks  (18.05.13 09:22:15)
  • ismail yk  (18.05.13 09:31:03)