Bu Cuma Didim, Cumartesi Bodrum

2 kiz 2 erkek(herhangi bir romantizm yok), uygun fiyatli, apart/pansiyon önerileri alabilir miyim?

Arabamiz olacak.

Hatta bu iki yerde nereleri görmekte fayda var kisaca bir gecerseniz guzel olur. Sadece 1 gunumuz var.

didimde apollon tapınağını mıtlaka görün.
bodrum yolunda bafa gölü kenarında bir yemek keyifli olabilir.
bodrum kalesini gezmeden gelmeyin.
  • halanne  (15.05.13 16:47:55)
didimde yeşilkentte kiralık evler oluyor uygun fiyata araba varsa oralarda kalabilirsiniz rahatça. ayrıca apollon tapınağı +1 ve mavişehire gidebilrsiniz akşamüstü kızlar azıcık pazarda gezer sonra sahilde sakin sakin bira içebilirsiniz.

  • damla cikolata  (15.05.13 17:00:09)
didim için çok fazla şey söyleyemem ama bodrum a giderken eğer milas tan salı günü gçerseniz salı pazarına gidin derim..
bodrum yolunda gene güllük ya da güvercinlik te bir balık rakı yapabilirsiniz..
bodrum da kale yi muhakkak görün..
iyi tatiller.. eğer olur da zamanınız olursa bence muğla tarafına yani gökova ya filan da gidin hatta milas ın beldesi ören e ordan da sahil yolunu takip ederek muğla ya gidin.. aşık olacağınıza eminim o sahil yoluna..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (15.05.13 17:18:43)
@senialanbisiler ören-gökova-akyaka falan Bodrum'dan sonra gelecek ama sonrasinda kalacak yer problemi olmadigi icin bahsetmedim, tesekkurler :)

@damla cikolata, yesilkent kiralik evler icin herhangi bir iletisim bilgisi var mi acaba?
  • natnan  (15.05.13 17:45:44)
Didim de yeşilkent merkeze uzak kalıyor.Altınkum ve çevresinde takılın ki tüm dolmuşlar oraya gidiyor barlar,lokantalar orada.Şimdi kalabalık da değildir mis gibidir.Site olarak da gerçekyalı sitesini öneririm.Hem carrefourun tansaşın burger kingin vs yanında .
Mutlaka ve mutlaka apollon tapınağını gezin.

  • Recaptchalar  (16.05.13 23:38:41)