gs lı sabri sarıoğluna sabri reyiz diye lakap takılmasının sebebi ne

yaptığı saçma sapan hareketler yüzünden "bizden biri" imajı oluştu. "reyize elleşmeyin" gibi bi havaya büründü olay.

  • tescillimarka  (15.05.13 03:32:29)
2-3 tane kazmalık yaptı diye dillere düştü. isimden de kaybediyor biraz. bizim milleti bilirsin, dillerine düşürdüler mi iyi yanını görmezler. oysa sabri'nin yaptığı kazmalıkları çoğu futbolcu yapıyor.

şu çalımı atıp maçı kurtaran adamda sabri misal ama kimse görmüyor işte bunları.
www.aslanlar.tv

allahtan bu sabri forvet değil. o zaman 6 pastan kaçırdığı her golden sonra manşet olurdu.
  • vur joker vur  (15.05.13 05:47:09)
çük kadar boyuyla herkese dayılanması. maçlarda devamlı kavga çıkarmaya çalışması.

  • baldur2  (15.05.13 08:47:49)
Mal oluşundan. Millet dalga geçiyor. Hani mahallenin delisine "patron" demek gibi. Anlıyor musun?

  • otonom  (15.05.13 10:32:21)
Takımın kaptanı oluşundan, taraftar ile olan uyumu maçlardan sonra üçlü çektirmesi galatasarayı yürekten sevmesi tertemiz gerçek bir gs taraftarı olması o boyla şikeci kuşlara haddini bildirmesi bazen yapmak istediklerini yapamasada azim ve hırsla yüreğini ortaya koyması takımdaki yaşça küçük oyunculara yaptığı abilik.. saha içi ve dışı galatasarayın şerefli kaptanıdır. Şikecilere dert olmuştur tabi kendilerinde böyle düzgün bi karakter görememekten hep.

  • tekila shot bardağı  (15.05.13 11:44:44)
bobiler.org 3-4 sene önce sabriyle dalga geçmesiyle başladı aslında. sonra incicaps gibi liselilerin yaşadığı sitelerde reyiz diye hitap edildi. yalnız ona değil birazcık ucuz çok ucuz bi artısı olana reyiz diyor bu liseliler.

by.
  • farrytikki2  (15.05.13 11:56:31)