Boğaziçi Üniversitesi-Yurda Başvurmaca

Merhaba,
Ben bu sene hazırlık okuyorum.Hazırlık süresince Superdorm'da kaldım.Seneye Superdorm'un fiyatları arttırması ve çok pahalı olması sebebiyle Kuzey Yurtlarına başvurmayı düşünüyorum.Fakat Kuzey yurtları hakkında iyi şeyler demiyorlar rahat edemezsin diyorlar.Yurtta kalanlar,arkadaşları olanlar varsa bir fikir beyan edebilirler mi?Bi de ben Kilyos'ta kalmadım diye bana garanti kötü bir yurt çıkar değil mi?

Eve çıksam da dedim ama ev de çok zor geliyor.Eşyaları al,ev bul vs vs.

kuzey yurtlarında rahatsız olursun demelerinin sebebi yurtların çok kalabalık olması, 2 odalı bir dairede 12 kişi kalınıyor horlayanı sızlayanı özel alanın yok vs ama eşyalar banyo vs yeni. eğer kalabalık seni rahatsız etmezse kuzeylerde bir problem yok. 1. ve 2. kuzey de kalabalık ayrıca. kuzeylerden önce uçaksavar yurdu olursa çok iyi olur senin için. odada kafa insanların olması çok önemli, kendi tayfanızı kurup öyle başvurun. ama uçaksavar olursa çok iyi en iyi yurt orası.

  • gates  (12.05.13 20:32:53 ~ 20:34:02)
ev > superdorm > uçaksavar > diğer yurtlar

benim bir sene superdorm'da kalıp bir dönemliğine kuzeye geçen arkadaşım dönem biter bitmez superdorm'a döndü. özel alan diye bir şey yok. ortak banyo ya da 12 kişiyle tek banyo kullanma olayı vs. bence çok kötü. pahalı da olsa imkanın varsa superdorm. ama daha da iyisi sorumluluk almayı öğrenip eve çıkmak.
  • honeybunny  (12.05.13 21:38:00)