kadınlar erkekler için mi süslenir bakımlı olur diğer kadınlar için mi

lafa bakarsan kendileri için. (miş)

  • armatür  (11.05.13 11:52:24)
diğer kadınlar için.. aksini iddia eden saftır. net.

  • avkatbey  (11.05.13 11:52:34)
1. Kadınlar; kadınlar için giyinir, erkekler için soyunur.

2. Bakımlı olma konusuna gelince bir zahmet kendisi için olsun.
Burada bakımlı olmaktan kastım düzenli diş-ağız bakımı, manikür, pedikür, düzenli epilasyon, saçlar yıpranmasın diye çeşitli bakımlar, cilt bakımları gibi temel hijyen kurallar. Bunlar doğrudan kadının kendisi ile alakalı olduğundan sebep, bunları da kendisi için yapar.

3.Süslenme mevzuuna gelince ise, makyaj-fön-oje-takı-toka vs gibi "süs" verebilecek unsurları evet artık başka kadınlar-başka erkekler için yapıyor olabilir.

Hoş benim gibi manyaklar da vardır herhalde, her sabah uyandığında evden çıkmayacak dahi olsa gözüne kalem, saçına fön çekip oturan evde giydiği kıyafetlerin renklerinin kumaşlarının, boylarının bile birbirine uygun, ütülü olmasına ve delik, çamaşır sulu vs olmamasına dikkat eden. Deodorant, parfüm sıkan, mütemadiyen kremlenen.
Ama genel geçer kurallar ilk başta saydıklarım gibidir, ben ve benim gibiler nadirdir.
  • eski kafasi gidiklerdenim  (11.05.13 13:10:07 ~ 13:11:38)
rekabet amaçlı. 70 yaş üzeri kadınların konken partisini görsen veya herhangi bir kadınlar matinesine gözlemlesen durum ayan beyan anlaşılır.

  • ground  (11.05.13 13:29:29)
oho buna göre lezbiyen kadınlar kimin için süslenecek? erkek işin bahanesi, 1- kendilerini iyi hissetmek için, 2- diğer kadınlarla hep bir rekabet vardır

  • meriadoc  (11.05.13 23:21:46)