Bu teyzeyi bulabilir miyim?

Bundan 3 sene kadar önce istiklal caddesinde öyle fotoğraf çekmek için dolanıyordum. Bir el arabasıyla dolaşan yaşlıca bir kadın gördüm. Bir mağazanın önünde bitkin bir şekilde oturdu. Ben de hoş bir kadraj olacağını düşünerek ona çaktırmadan fotoğrafını çekmeye çalıştım. Tam ben çekerken teyze beni farketmiş ve deklanşöre bastığım anda bir bakış atmış. Akşam eve gelip fotoğrafa baktığımda kendimi çok kötü hissetmiştim. İnanılmaz bir acıma duygusu oluşmuştu içimde. Tabi aradan zaman geçti ben bu fotoğrafı unuttum. Ancak az önce fotoğrafları kontrol ederken yine bu fotoğraf gözüme takıldı. Yine kendimi acayip kötü hissetim ve içimde bu teyzeyi bulma arzusu alevlendi. Benim bu teyzeyi bulabilme şansım nedir? Nerededir acaba? Yaşıyor mudur hala?

Eğer bulabilirsem elimden geldiğince maddi ve manevi yardımcı olmak istiyorum.

Adı Habibe Dişçi

www.zaman.com.tr

www.haberler.com
  • hadji  (10.05.13 00:36:32 ~ 00:37:54)
son 3 yılımı taksimde geçirdim. görmedim.

  • 9kuyruklukedi  (10.05.13 01:19:02)
ben geçen yıl görüyordum ama bu yıl hiç denk gelmedim, hemen her gün istiklalden geçiyorum.

  • tedirginlik hucresi  (10.05.13 01:37:01)