otobüste koltuk seçmece

tek başıma gece boyu sürecek bir yolculuğa çıkacağım. kadınım. koltukların üzerime eğilmesinden nefret ettiğim için (uyuyamıyorum otobüste) kapıların arkasındaki sıralardan koltuk seçmeye karar verdim.

acaba ilk sıradan mı alsam (ön kapının arkası) yoksa orta kapının arkasındaki sıradan mı alsam bileti? açıkçası yolu izlemek isteyebilirim diye ilk sırayı düşündüm, ama muavin ile soför çok laklak yaparsa da sıkılır mıyım diye düşündüm. normalde zaten uyuyamam, gece boyu aklım dolu olacağından kitap okuyup müzik dinlerim muhtemelen.

nereden seçsem?

çanakkale truva ile gideceğim.

bir de, telefonda sorduğumda bilet 80 lira dediler, internette 60(internet fiyatı 55) görünüyor. bu nasıl oluyor?

edit: en öndeki koltuğu aldım. teşekkürler herkese :)

Işıklar çok rahatsız ediyor gece yolculuğunda, ilk sırada yolculuk yapamayan biriyim bu yüzden.

  • onakomabunako  (09.05.13 15:46:40)
hacı ilk sıra daha avantajlı, sıkılınca yolu izlersin.
şoför muavin olayına gelince takarsın kulaklığı açarsın ufaktan bir müzik ohh mis.
birde eğer o hatta çalışıyorsa anadolu turizmi seçmeni tavsiye ederim.
iyi yolculuklar. internet fiyatı konusunda bilgim yok.
  • seyduna6687  (09.05.13 15:47:47)
muavin ile sofor cok fazla lak lak yapmiyorlar artik. en on daha iyi olacaktir ancak en onlerdeki biletler cok cabuk bitiyorlar.

  • co2s2  (09.05.13 16:13:24)
otobüsten orta kapıdan yer seçersen oraya denk gelememe ihtimalin var otogüs değişirse koltuk numaraları/sayısı farklı bir otobüs gelirse direk başka koltukta bulurusn kendini en garantisi en ön koltuk.

  • basond  (09.05.13 17:00:22)
internetten alımlarda fiyatın daha düşük olması beklenir, sonuçta ekstra personel çalıştırmıyorlar ama bahsettiğin fiyat farkı çok fazla. bir anormallik var.

bence en önden al.
  • hayley williams ile evlenecek genc  (09.05.13 17:14:08)