yaşlıya yer vereyim mi?

Moruklar oturmak için iki otobüsü es geçtim. Otobüs doldu son saniyede bi yaşlı bindi tepemde dikiliyo. Of pof diyo yer vereyim mi?

gözüne kestirdğin bir kıza ver, belki o da sana verir.

  • ermanen  (27.04.13 15:32:38)
ver

  • baldur  (27.04.13 15:41:10)
verme

  • zazazaraeta  (27.04.13 15:41:37)
Oç omzuma oturdu amk.

  • sifirin altinda  (27.04.13 15:45:55)
senden oflayarak puflayarak yer isteyen adamın gücü kuvveti yerindeyse ya da güne giden orta yaşlı bir kadınsa verme. değilse zaten verirsin eminim hatta sana kalmaz hiç verirler. ama gereksiz yere sırf sen ondan küçüksün diye o oturduğun koltuğu kendi hakkı olarak görene kıl oluyorum.

  • tai  (27.04.13 15:46:01)
Yer vermedim siktir oldu gitti beyler :)

  • sifirin altinda  (27.04.13 16:08:15)
verme.

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (27.04.13 16:09:40)
Omzuma tecavüzünden anladım zaten.

  • sifirin altinda  (27.04.13 16:29:55)
@sıfırın altında : Valla çok iyi ettin. Oh dedim inşallah vermez! Oflayıp puflayana bende uyuz oluyorum. Oflamayan, adam gibi sağına soluna bakınan ve yer olmadığını görünce en uygun yerde bekleyen efendi kişi gördüm mü ben zaten kolundan tutup oturtuyorum.

Evet bu benim kendimce bir nevi sınavım onlar için :)
  • Nocturne  (27.04.13 16:35:18)
ilk duraktan biniyor ve yer istiyorsa verme.
ilk duraktan bindi, baktın tepende dikiliyor, inip bir sonraki otobüs beklenebilir.

önemli olan cam kenarı veya ulaşılamayacak koltuğa geçip yer verme derdinden kurtulmak
  • sttc  (27.04.13 17:37:33)