İzmir - İstanbul arasında (tam arada)

Kız arkadaşım istanbulda, ben de izmirdeyim bir süre için.

Romantiklik yapıp arada buluşasımız geldi, maksat 8 saat yol gitmesin biri, biraz da zamandan kazanalım.

biri 3.5 saat diğeri de 3.5 saat gelsin ortada buluşalım dedik mesela.

Susurluk'a denk geliyor sanırım ama orada da otobüsten inip nerde kalcaz ki bi gece bile olsa. Mesela şu ulusoy'un veya varan'ın veya kamil koç'un tesislerinde otel var mı?

Hı?

3.5 saat için yapacağınız masraf mantıksız gözüktü bana daha fazla yol parası daha fazla konaklama masrafı.. vardır mutlaka ama bana saçma gözüktü.

www.balikesirrehber.org
  • atrin  (12.02.09 11:48:06)
Susurluk taraflarinda degil de; Ayvalik, Edremit taraflarinda bulusmaniz bana daha mantikli gibi geldi. Hem kis sezonunda kalinacak otel ya da pansiyonlarin fiyatlari daha uygun olabilir.

  • trimpot  (12.02.09 11:54:05 ~ 11:54:32)
Zaten izmirden 2.5 istanbuldan 5.5 saat sürüyormuş, evet çok mantıklı değil.

başka öneriler?
  • karapolisnas  (12.02.09 12:13:48)
@trimpot, istanbul - ayvalık zaten 7-8 saat yol. orası ters bence.

  • cevaps  (12.02.09 12:15:56)
Bursa civarında buluşun bence. Gerçi oralarda (tabii buna Balıkesir de dahil), evlilik cüzdanı arızası çıkarmayacak uygun fiyatlı yer nasıl bulursunuz bilemem.

  • sui  (12.02.09 12:45:40)
sorunuzu cevabı değil ama biraz erken gidiş dönüş uçak bileti alıp biriniz diğerinizin yanına gitseniz hem daha karlı hem daha rahat olur.

  • geldiler  (12.02.09 13:48:51)
atlas jetle uğraşana kadar, pegasus diye bir nimet var yurdum topraklarında. istanbul -izmir 45 lira idi. şimdi kampanyalarla filan daha da düştü.pegasus yurtiçinde anormal ucuz zaten. atrincan doğru söylemiş valla, buluşup edip, otel bulup kalıp, bin türlü teraneyle uğraşana kadar atlar gideirm uçakla. 1 saatte ordasın.

  • 3200  (12.02.09 16:20:28)
canakkale de bulusabilirsiniz. tam ortasi sayilir yine, romantik ortam icin daha cok secenek ve daha cok otel var.

  • atmacaged  (12.02.09 17:42:41)