facebooktan nasıl video indirilir idm demeyin olmuyor idm dışında bir

facebooktan nasıl video indirilir idm demeyin olmuyor idm dışında bir yöntemle bunu başaran var mı

idm ile her şekilde denedim olmuyor onun dışında google da okumadığım link indirmediğim program kalmadı gerçekten çok merak ediyorum idm dışında facebooktan başka bir programla video indiren var mı varsa onu kahraman ilan edeceğim

keepvid.com desteklediğini söylüyor ama denemedim.

  • olkol  (21.04.13 07:42:21)
e link istedik. vermedin.

  • ben smyrna  (21.04.13 07:48:01)
ayarlardan https yi kapat oluyor. indirdikten sonra aç yalnız.

  • westblack  (21.04.13 10:28:20 ~ 10:39:34)
ayarlardan https yi nasıl kapatacağım

  • berayrahat  (21.04.13 20:10:11 ~ 20:16:33)
cevap olarak bunları yazdınız

ayarlardan https yi kapat oluyor. indirdikten sonra aç yalnız.

ayarlaran https yi nasıl kapatacağım

westblack 12 saat önce

Hesap Ayarları - Güvenlik - Güvenli Gezinme

berayrahat 4 saat önce

Hesap Ayarları - Güvenlik - Güvenli Gezinme

bu yazdıklarını google chrome un mu idm ın mı facebook un mu ayarlarından yapacağım

westblack 3 saat önce

feysbuk.

berayrahat 1 dk. önce

çok teşekkürler evet dediğinizi yapınca oldu ama "ayarlardan https yi kapat oluyor. indirdikten sonra aç yalnız." yazdınız indirdikten sonra açmazsam ne olur
  • berayrahat  (22.04.13 22:27:49 ~ 22:30:33)
Evet facebooktan video indirme sorunu çözüldü ve bu bilgiyi diğer arkadaşlarla da paylaşmak istiyorum.

Facebooktan video indirme diye google a yazdığınızda birçok yazı geliyor ve bir yığın ıvır zıvır program öneriliyor, hemen hemen hepsi çalışmıyor, virüslü olabilir ve o programları kaldırdığınızda ana sayfanız değişiyor, tekrar ana sayfayı eski haline getirmek ve daha birçok külfet, özet şu, diğer arkadaşlarda faydalansın diye yazıyorum.

Facebooktan video idm ile iniyor ama facebook ayarlarını değiştirmek şartıyla bunu aşağıda okuyacaksınız ya da idm olmadan maxthon tarayıcı ile de facebooktan video iniyor ama gene facebooktan ayarları değiştirmek kaydıyla bunu da aşağıda okuyacaksınız.

Bana maxthon taracıyı ile facebooktan video indiğini donanimhaber.com dan yazan talsuv61 rumuzlu arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Bana bunları yazdı "Maxthon tarayıcısıyla kolayca kaydedebilirsin. Mausu vidyoya getirdiğinde ,üstünde kaydet seçeneği çıkacak,onunla kaydediyorsun." Bende detaylarını yazıyorum.

Sevgili talsuv61 teşekkürler evet bu yazdıkların doğru "Maxthon tarayıcısıyla kolayca kaydedebilirsin. Mausu vidyoya getirdiğinde ,üstünde kaydet seçeneği çıkacak,onunla kaydediyorsun." maxthon ile facebooktan video indiriliyor ama önce facebookta hesap ayarlarına tıklanmalı, sonra güvenlik e tıklanmalı, sonra güvenli gezinmeye tıklanmalı, Mümkün olduğunda Facebook'a güvenli bağlantı (https) üzerinden bağlan yazısının sol tarafındaki kutucuktaki tik kaldırılmalı, değişiklikleri kaydet e tıklanmalı ve Güvenli Gezinme yazısının yanında Güvenli gezinme şu an kapalı yazısı görülmeli. Bu yapılınca idm ile de veya idm olmadan maxthon ile de facebook tan video iniyor. Arkadaşlar bu internet bir umman ve herkes her şeyi bilemez lütfen doğru bilgiye ulaştığımızda bunu başkalarıyla paylaşalım ki ve bu sayede bilgi kirlenmesi olmasın.

Misal bu olay için yazayım, facebooktan video indirebilmek için başka işe yaramayan programlarla zaman kaybetmeyelim ve bir ricam daha var ne olur bilgileri detayıyla yazalım "https yi kapat yazmak" anlaşılır ifade değil. Doğrusu bu şekilde yazmak. Facebookta hesap ayarlarına tıklanmalı, sonra güvenlik e tıklanmalı, sonra güvenli gezinmeye tıklanmalı, Mümkün olduğunda Facebook'a güvenli bağlantı (https) üzerinden bağlan yazısının sol tarafındaki kutucuktaki tik kaldırılmalı, değişiklikleri kaydet e tıklanmalı ve Güvenli Gezinme yazısının yanında Güvenli gezinme şu an kapalı yazısı görülmeli.

Herkese internette keyifli gezinmeler.
  • berayrahat  (23.04.13 18:43:50 ~ 18:48:35)
en.savefrom.net

internet aleminde her türlü videoyu reklamsız, cartsız ve curtsuz şekilde indirebileceğiniz tek adres.

site
hurriyet.com.tr
vidividio
dailymotion
youtube
milliyet.com.tr üzerinde denenmiştir. hepsinden sorunsuz şekilde videolar indirilmiştir.

facebook üzerinden indiremedim. bulabilen bi mesaj atsın.

en.savefrom.net

edit: kesinlikle program değildir. yapmanız gereken sadece linki yapıştırmak. program yok, reklam yok.
(redwiner, 11.01.2013 09:24 ~ 09:32)
olabilecek en pratik video indirme site/sistemidir.

indirilmek istenen videonun linki sitedeki kutucuğa yazılır, uzantısı ve kalitesi seçilir. olay tamamdır.

youtube'da video izlenirken adres çubuğunda youtube kelimesini başına ss yazılıp enterlanırsa siteye otomatik yönlendir.

www.ssyoutube.com/xyz
(yalniz ca, 24.03.2013 02:01 ~ 25.03.2013 03:54)
ss kuralı ile işleyen site.*
(invicto, 24.04.2013 17:39)
  • berayrahat  (25.04.13 03:38:31)