iphone 3gs sarjı orjinal bulamıyorm

onlarca çakma sarj kullanıp bozulmasından bıktım bana orjinal iphone sarjı bulabileceğim bir yer önerir misiniz ?

Troy vs. pusula vb. apple mağazalarında kesin vardır. Orjinali çok pahalı dersin Belkin'in çok kaliteli ürünleri var onları bütün da teknolji mağazalarından bulabilirsin.

  • zombi  (21.04.13 00:04:52)
www.diji-dukkan.com bilkom store buraya taşındı garantili, güvenceli cartlı curtlu

  • carpena  (21.04.13 00:07:40)
Teknosa'dan aldım ben 90 ya da 99 TL gibi bir şeydi. Orijinal Apple.

Ekleme: Şuydu benim aldığım www.teknosa.com

Ama altta hangi modellerle uyumlu olduğuna bakınca uyandım, ben yazdığınızı 4S okumuşum, bu maalesef size uygun değil.
  • eski kafasi gidiklerdenim  (21.04.13 00:33:05 ~ 00:36:35)
Uyumsuzluk diye birşey söz konusu değil. Üzerinde USB çıkışı olan bütün şarj aletleri bütün iPhone'ları şarj eder.

  • zombi  (22.04.13 13:31:07)
bütün iphonelar (artık tabi ki 5 hariç) aynı aletle şarj olur orjinal bir iphone şarjı herşeyi halleder.

  • ari avigdor gemel  (22.04.13 13:56:25)