tik gibi bi şey var bende nereye gitmeliyim?

ya böyle yorgunken stresliyken yüzüm gözüm oynuyor kulakları oynatıyorum bi süre sonra da baş ağrısı falan oluyor.

kurtulmak istiyorum bu durumdan. psikiyatriste mi gitmeliyim?

tiki benim bu yazdığıma atın :)

ayrıca baş ağrısı harici çok ciddi seviyede değilse oynamalar falan normaldir. bazı insanlarda olur. ayrıca migreniniz olabilir.

sanmıyorum psikolojik olduğunu.
  • fazıl sayma  (19.04.13 18:42:40)
başağrısı nadir oluyor. ama yine de geçmesini istiyorum. ama çevrem dahi farkediyor artık. hani normal seviyede değil.

  • ahmet kaya şarkısı  (19.04.13 18:45:15)
eğer çevrenizin dikkatini çekecek seviyedeyse bir doktora gidin ama psikolojik değildir emin olun.

  • fazıl sayma  (19.04.13 18:54:11)
işte tamam da hangi doktora:) branşı ne olacak bu doktorun?

  • ahmet kaya şarkısı  (19.04.13 19:04:21)
İsmin tüleyman'sa ben de aynı dertten muzdaribim.

  • root  (19.04.13 20:04:55)
bir tanıdığımızda benzer bir durum oldu, göz doktoruna gitti. botoks ile tedavi ettiler (semptom giderdiler daha doğrusu).

  • layouter  (19.04.13 20:21:29)
Nöroloji

  • user73  (19.04.13 23:09:53)