oje sürdüm çıkmıyor imdaaattt

lan şu manyetikli mıknatıslı bilmemneli ojelerden buldum evde, merak ettim bi bok varmış gibi :( sürdüm çıkartamıyorum şimdi. aseton banyosu yaptım resmen. sürdüğüm tırnaktan çıktı ama iki elime de komple bulaştı amk ya. tırnak diplerine, aralarına falan girdi iğrenç şey. kızlar nasıl sürüyonuz la siz bunu manyak mısınız? bi yardım edin ya nasıl çıkacak bu??

tiner :)

  • kakao  (18.04.13 17:01:17)
ugras biraz daha.

ayrıca kendimi durduramadim kusura bakma :(

youtu.be
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (18.04.13 17:03:26)
@aksi kanitlanmadikca allah allah insan merak edemez mi ya niye orosbu dayıya bağlıyosun hemen :( hem bi kere benim sürdüğüm çok teknolojik bişeydi ben o yüzden şeyettim yani. teknolojiye düşkünlüğüm var. mıknatısı falan vardı böyle, sürüp mıknatısı parmağına tutunca şekil oluyodu bişeyler oluyodu. o yüzden yani yoksa işim olmaz :(

  • speculative fiction  (18.04.13 17:08:34)
ahuehauehe alinma dude :)

nasil bilincaltima kazindiysa herif aklimdan cikmiyor :'(
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (18.04.13 17:10:34)
her tırnağın için temiz pamuğa aseton dök öyle temizle tek tek. elinde kalanları da pamuk az da olsa kirlendikçe yeni pamuk alıp aseton dökerek temizle. tırnak diplerinde falan kalanlar, tırnak etlerine yapışan ojelerdir. sıcak ve biraz uzun bir duştan sonra çıkarlar. gerekirse bir kaseye elin dayanacak sıcaklıkta su ve sıvı sabun koy. ellerini teker teker içinde beklet. duş lifiyle de hafifçe ovala. gerekirse asetonla tekrar üstünden geç. biz de tırnak etleri manikürle alındığı için oje yapışıp kalmıyor. ayrıca merak ediyorum ne zamandır. o manyetik ojelerde ilginç şekiller oluyor mu?

  • kedili madam  (18.04.13 17:12:27)
Asetonu pamuğa damlat, pamuğu lekeli yerin üzerinde beklet.Ayrıcana ne gelirse meraktan demişler panpa :)

  • old possum  (18.04.13 17:13:03)
@kedili madam twist yazıyo üstünde, mıknatısı 10 saniye tutunca burgulu burgulu bi şekil oluyo işte. başka şekil olmaz sanırsam.

  • speculative fiction  (18.04.13 17:15:01)
Mıknatıslıları ben kullanıyorum hiç sorunsuz çıkıyor sizin aseton dandik bence.

  • Domuz  (18.04.13 17:37:14)