Sevgililer Günü Hediye

sevgililer günü yaklaşıyor malum kız arkadaşa ne alınır?

sevgilin neleri sever, nası bir tarzı vardır. bundan bahsedersen biraz daha iyi yardımcı olunur bence.
hoşuna gidebilecek bi takı alabilirsin; deniz kabuklu olur ne biliyim el yapımı (pahalı olmayan) hoş bir şey olur.
hediye almazsın ama romantik ve eğlenceli bir gün planlıyabilirsin.
bazıları için bi buket çiçek bile yeterlidir.
mesela çok izlemek istediği bir oyun vardır ona götürebilirsin, sürpriz olur... oyunun biletlerini hediye paketi yapar verirsin ona...
başta dediğim gibi biraz daha özgülleştirmek daha iyi.
  • turunun son ornegi  (10.02.09 00:56:45)
kirmizi gullerle dolu bir ucak gemisi diyecem abes kacacak, pelus ayi diyecem klise olacak, altin buda heykeli diyecem sacma gelecek, yuzuk alsam yanlis anlayacak yersiz bir umutla dolacak, resminin yapbozu desem ayaga dustu o da oeh diyecek icinden, plaket yaptir diyecem, bu ne benle sevgili oldun diye odul mu veriyorsun diyecek, cicek hele hic olmaz onu yorum bile yapmiyorum, araba al diyecem butceni bilmiyorum ki, kitap alsam okumayacak, tozlanacak o raflarda, telefon olmaz, saat olmaz, parfum, makyaj, ayakkabi, canta, kiyafet hic olmaz. arsa alim desem kendime alirim, ne diyorum yahu, unut burayi, gokyuzunden yildiz ya da okyanustan tropikal ada alsak ikimizin parasi bile yetmez ama orjinal fikir yine de hmmm, bence sevgililer gununu al sen, yerine de normal bir gun koy, yok bunu da begenmez, is zor vallahi, neyse uzatmayim asagidaki (veya bunu yazarken biri benden once yazmissa yukardaki) cevaplardan birini begenirsin heralde, benden bu kadar, sevgili gunler...

  • ermanen  (10.02.09 00:59:43)
diğer klasik sevgililer gibi hediye almak yerine sevgililer gününü görmezden gel.sevgili olma olayını kalıp haline getirme.

illa da hediye dersen ; www.miktarz.com 'a bak bi
  • bugax  (10.02.09 01:31:41 ~ 01:32:29)
valla bir ara yıldız satın almak modaydı. burç grubuna göre falan. hatta o yıldızın adına kayıtlı tescil belgesi, yıldız kolye tarzı bir şeyde gönderiyorlardı da adres neydi onu hatırlayamadım.

edit yapmadan bulurum arkadaş adres şu; (git: www.yildizal.com)
  • phonex  (10.02.09 01:49:44)
  • wolkymus  (10.02.09 01:59:18)
takı, çanta, basit aksesuarlar bence mutlu eder. ama mutlu olmasını garantilemek için bir gün öncesinden onu şaşırtacak birşeyler yapabilirsin. böylelikle onun büyüsü kaçmadan 14 şubat gelir, sen ne alsan o sevinir. şaşırtacak derken hani böyle insan beklemediği anda dolabında bi ufacık gofret bulur, şeker bulur, bir de not bulur sevinir filan ya, bu mantıkta bişey. sen geliştir artık. böyle ay aşkıııııııım dedirtecek birşey...
kızlar genel olarak maddi değeri olan bir hediye beklerler. mesela başka bir arkadaşın bir deniz kaplumbağasını evlat edinin fikri de güzeldi. ama bir kız tek hediye olarak bir deniz kaplumbağasının kendi adına evlat edinilmiş olmasına çok sevinmez, azcık sevinir. özel bir hediye de bekler. ne bileyim 20 liraya bir takı 10 liraya da bir kaplumbağa evlat edinmiş olursan o zaman mutlu olur.
böyle diyorum ama ben pek sevgililer günü hediyeleşmelerini sıcak bulmam. prensip olarak sevgilimin beğendiği bir şeyi ay bu sana çok yakıştı bunu sana ben alayım der, garantili alırım. ama bu kısa süreli ilişkilerde işlemez. özellikle ilk yıl hediyelerin biraz önemi oluyor. ya zaten hediyeleşmek güzel birşey. olaya bir de bu açıdan bakmak lazım. başka bir insanı mutlu etmek filan?
  • bir kavanoz recel bunlarda gecer  (10.02.09 02:03:30)
bi desen ya da figür çiziktir. onu kolye olarak yaptır. emek desen emek, özel desen özel, değer desen değer ;)

  • frtsglm  (10.02.09 23:43:34)