TC, KKTC den vergi alıyor mu?

soru başlıkta.

ne vergi alması ? yardım yapıyor yahu her yıl bırak vergi almayı.. bı kendı kendıne ayakta dursa ona bile razı TC ..

  • kennym  (16.04.13 00:34:50)
muhakkak vergi alıyordur ama götürüsü getirisinden çok fazla. şu sıralar devam eden yada başlayacak bir proje var. kktc'ye içme suyu götürme projesi. mersin'den yamulmuyorsam. adamların donuna kadar ihtiyacı bizden gitmesine rağmen bir de "bazı" vatandaşlarının, biz türkiye'ye bağlı değiliz demesi çıldırtıyor. donuna kadar ihtiyacı demişken, limanları, ticaretleri, interneti, telefonu hep türkiye üzerinden yürütülüyor. mesela telefon kodu: +0392 ile başlar.

  • conquerror  (16.04.13 01:16:12)