psp 1000 alınır mı?

bütçem kısıtlı ama psp istekli olduğum için kelepir bir psp 1000 buldum. internetten okuduğuma göre tek sıkıntısı 32 mb ram ile tv çıkışı imiş. tv çıkışı sorun değil bu 32 mb ram kıllandırdı beni. oyunlarda falan zorluk çıkarır mı? yani diyelim sınıftaki slimlerle multiplayer kuracağım psp 1000 diye dışlarlar mı beni? başka eksileri nedir bu aletin wireless falan?
bonus: en kararlı hangi firmwarede çalışır?

yoo neden sikinti olsun ki. ram'in az olmasi sadece oyunlarin yuklenme hizini du$uruyor biraz slim'e gore o kadar. onun di$inda ben halen daha kullaniyorum. alali 5 sene olacak nisanda. yapmadigim $ey kalmadi sanirim cihaza, bir yamugunu gormedim henuz.

en stabil firmware $u an 5.00 M33-6.
  • sourlemonade  (06.02.09 23:20:49 ~ 23:40:52)
voip olaylarina girmyeceksen alinir benim gozumde kullanmis birisi olarak.

  • recursion  (07.02.09 03:31:30)
Kardeşim ben sana şunu söyleyim psp slim ve fatın ram'i 4 mb dir.Ancak fatin kendi hafızası 32 sliminki ise 64 dür olay bundan ibaret.Tv bağlamak çok önemli değil zaten.slimin boyutu küçük ve hafif diye alcaksan sana şunu söyleyim Psp lerde fat olanın malzemesi cok kalıteli slimin ince ve dayanıksız!

Başlıca farkları aşağıdadır.

* Slimde Kızılötesi yokken Fat de var.
* Kapak mekanizması fat de daha kaliteli.
* TV out çıkışı var slimde, fat de yok.
* Psp slim enerjiyi %33 az kullanıyor fatin bataryası 1600Mah slimin ise 1200Mah
* Slimler USB bağlantısı ile şarj olabiliyor.Fatlar ise 7,50 ytl lik donanim ile
* Slimler Yeni data cache özelliği sayesinde oyunlarını UMD'den daha hızlı yükleyebiliyor.
* Fatta arka yüzey çıkıntılı olduğu için ele daha iyi oturuyor ama slim düz olduğu için ele oturmuyor...

Bence psp 1000 alınır.Eğer sen almak istemiyorsan ve Ankarada satıcı bulduysan yazarmısın adresi ?

Msn=buldozer_u@hotmail.com(msn adresi vermek yasak mı bilmiyorum eğer yasaksa şimdiden özür diliyorum)
  • Ekrem1127  (22.02.09 22:11:53)