çok pişmanım lan diyete bişi oldu

Gurbetin Rusyalarında zaten kilo almamak için direniyordum. Ne güzel iki üç gündür diyetteydim. Sabah ve öğle için salata yedikten sonra ne oldu anlamadım gözüm döndü sanırım kırmızı nestle uzun çikolatanın yarısına dalmışım. Elimden zor aldılar.

Ben şimdi ırzına mı geçtim diyetin? Bi şey diyin la.

2-3 gündür diyeti bile bozduysanız, üzgünüm ki daha o irade yok sizde

  • female demon  (05.04.13 14:14:19)
arada kaçamak hakkı hep vardır diyetlerde. bi şey olmaz yani diyete devam.

  • bxgx  (05.04.13 14:14:21)
bi seferden bişey olmaz :/

  • speculative fiction  (05.04.13 14:14:39)
böyle hayatından şekeri çıkaramazsın. gözün döner ve saldırırsın. azar azar unutturacaksın vücuduna şekeri. azaltarak bırakma yoluna gitmelisin. yoksa bırakamazsın.

  • girl in a coma  (05.04.13 14:16:49)
can tatlı çekince: meyve

  • 9kuyruklukedi  (05.04.13 14:28:42)
ya diyet bozulduysa ne olacak diğre yarısını da mı yiyeceksin? (:

bir seferden "bir şey olmaz" diyerek devam et dietine ama bunu alışkanlık haline getirip sürekli "bir seferden bir şey olmaz yea..."ya çevirme.

son olarak da eminim biliyorsundur ama dietle yediklerini inanılmaz kısıtlayıp kilo verip sorna bırakınca geri almaktansa sporu hayatına sokup yediklerini daha rahat bıraksan daha karlı çıakrsın uzun vadede. (:
  • sari pipi camasir ipi  (05.04.13 14:33:26)
@female demon: 1 ay önce Rusya'ya gelene kadar 15 kilo verdim, var irade birazıcık.

@9kuyruklukedi: meyve ne kadar pahalı bir bilsen... patlıcanın tanesi 4.5 lira memlekette.
  • erobur  (05.04.13 14:34:20)
@sari pipi: günün 12-13 saati doluyum (iş ve eğitim) bu yüzden spor salonuna vakit bulamıyorum. istanbul'dayken gidiyordum ne güzel.

  • erobur  (05.04.13 14:35:20)
hic yasanmamis say bu olayi devam diyete..sekeri meyveden alacaksin, portakal mesela sekeri bol bir meyvedir. ananas kivi diyet destekleyici meyvelerdir. potakala elmaya dal cikolatalara dokunma at onlari at...

  • eick  (05.04.13 14:35:30)
rusyada iş koşulları berbat. yakın bir arkadaşımdan biliyorumn.

başka bir tavsiyem de internette 10 dakikanın altında sürelerde yapılan egzersizler var. insanı kardiyoya sokuyor. ter filan atıyorsun. onları araştırabilirsin. (:
  • sari pipi camasir ipi  (05.04.13 14:51:46)
@sari yok ben hem okuyorum hem çalışıyorum o yüzden sıkıntı yok, 12 kişilik şirkette tek erkek benim arada sadece bu sıkıntı oluyor. neyse çikolatanın yarısını dağıttım.

  • erobur  (05.04.13 15:00:09)
Kaçamak yapıcaksan bari şu beş parça olan boyutta bitter çikolata ye. Bitter en yağsızı ve diyetisyenler de hafta bir yazar eğer tatlı istiyorum arada dersen. Tabii bir parçaya izin verir. Bence bozma devam et.

  • septiklestiremediklerimizdenmisiniz  (05.04.13 15:57:17)