nasıl olmuş

www.freewebs.com iyi mi kötü mü ? birde hatalarımı söylerseniz sevinirim

kotu.
2009 yilindayiz. hala her sayfa icin tek tek .html yazmak ?

  • sourlemonade  (03.02.09 18:01:19)
ne yapmalıyım ?

  • submariner  (03.02.09 18:05:46)
ne yapmalıyım ?

asp net veya php kullan.

yazı karaktarleri hiç okunmuyor çok göz yorucu.

hazır bir blog bile kullansan bundan daha iyi olurdu sanırsam.
  • abtash  (03.02.09 18:10:11)
blog konusunda abtash'a katiliyorum.
boyle ufak bir $ey icin asp.net'e gerek olmayabilir, php i$ini gorur. hem hizli hem kolay.

  • sourlemonade  (03.02.09 18:11:58)
www.freewebs.com ben aslında hazırladığım zip dosyaları için sormuştum yine de önerilerin için çok sağol

  • submariner  (03.02.09 18:14:20)
asp net ne açıklayabilirmisin

  • submariner  (03.02.09 18:19:18)
(bkz: asp net)

  • hia  (03.02.09 18:55:58)
yaptığın bu çalışma seni çok yorar. her konu eklemek istediğinde yeniden sayfa oluşturman gerekir. php, asp gibi web programlama dilleri kullanırsan kalıbı oturtursun ve tek tıkla yeni sayfalar oluşturursun. yorum imkanı sunarsın, veri tabanı kullanırsın, kişilere istedikleri konularda filmleri göstertirsin falan. üstelik değişikliklerini de kolayca yaparsın.

bence de php kullan. asp net'i ms düşmanı görünmemek için yazmıştım.
  • abtash  (03.02.09 19:45:29)
aslında sormak istediğim yaptığım video dosyaları içindi

  • submariner  (03.02.09 20:58:13)
baştan söylesene biz hazır videoları alıp sitene koydun sandık..

  • abtash  (03.02.09 21:01:28)
iste aldığım dvdlerdeki filmlerden biraz görüntü kırptım sonra altyazı ekledim

  • submariner  (03.02.09 21:23:55)
hiç fena değil ya.. takma o kadar. ha hit alır mı? zor. sanırım boş zamanlarını değerlendirmek ve webtasarımı ilgini çektiği için yapmışsın. eline sağlık. daha da geliştireyim biraz görsel takılayım diyosan önce "joomla" ardından flash template editlemeyi falan biraz araştır forumlarda açıklamalı bulabilirsin zaten. kolay gelsin

  • hasnicktir  (03.02.09 23:04:59)