Bezm-i Alem Diş implantı için nasıldır, ücret ne alemdedir?

1 adet diş implantı yaptırmayı düşünen bendeniz için, ne kadara mal olur, ssk ne kadarını karşılıyor, muayene ücreti var mı ? Teşekkür ederim.

ssk karşılamıyor aslında da, yok işte dişsiz sonlanan bölgedeyse yüzde bir şeyini karşılıyor gibi gubidik şeyler hatırlıyorum.
yaklaşık olarak 1 imlant 1000tl oluyor üniversitelerde. ama bezm-i alem özel sayılıyor mu daha yüksek olur mu bilemem.

  • inthechaos  (25.03.13 08:39:22)
yerli implant üretildi.piyasa ya sürüldü mü bilmiyorum ama başarılı bir ürün olmalı.argesiyle ilgili açıklamaları izlemiştim.
biraz bekle ithal implanttan %30-40 daha uygun fiyata yaptırabilirsin..

  • bu da mı gol değil lan  (25.03.13 14:00:20)
yerli implantin kore cakmasi oldugunu okudum sozlukte bundan mi bahsediyorsunuz acaba?

  • mecazimursel01  (25.03.13 15:03:12)
ben okumadım bilgim yok ama...
ithal malzeme yerli arge ve üretim.bilmem ne üni si prof ve ekibi.isimleri hatırlamıyorum.hangi alim arkadaş piyasaya yeni sürülmüş yada daha sürülmemiş ondan da tam haberim yok ürünün nerde ne zaman nasıl kore çakması olduğunu tespit etmiş merak ettim.
hocam sen google dan bi araştır haberler falan var yine de tercih senin.ama her atıp tutana inanma...
alman olsun japon olsun boktan olsun... tapacaz nerdeyse adamlara...
  • bu da mı gol değil lan  (25.03.13 23:47:21)