Erkek giyimden, markalardan, tarzlardan anlayanlar [önemli]

Klas gösteren giyim/kuşam markaları bildiğiniz ne varsa paylaşmanızı istiyorum . Bir arkadaşım ekolü değil hakikaten iyi bir arkadaşım için kariyerinde oldukça önemli sayılacak bir 3 gün sürecek yemekli toplantı organize ediliyor, arkadaş hem konuşma yapacak hem de yatırımcılarla bire-bir görüşecek konumda bir görevi var.

Nisan ayında gerçekleşeceğini düşünerek çok klasik olmayan ama ciddiyeti, ağırlığı olan bir şekle sokmamız, bunun için de pantalon, gömlek, gözlük, ayakkabı... önerilerinize ihtiyaç var.

Şirkette smart casual takılıyorlar ama biraz daha gösterişli mallara ihtiyaç var bu sefer.

Size danışmak istedim.

  • latios  (24.03.13 05:31:02)
arkadasinin maddi durumu nasil bilmedigim icin illa vakko beymen olmasin dersen bence lcw, defacto falan da guzel tasarimli urunler uretiyor, tek sikintilari uzun vadede cok kaliteli olmamalari, sonucta sizin asil hedef bu 3 gunluk is yemegi ise ve de cok para harcamak istemiyorsa bu 2 markadan hem ucuz hem sik giyinebilir. bir de zara homme/erkek kismisi falan da iyi oluyor. bir de cok rahat bulunabiliyorlar yani cok fazla subeleri var. daha ne olsun.

  • mavicorap  (24.03.13 07:36:30)
H&M

  • kalehan  (24.03.13 08:34:56)
fiyat performans oranı açısından network bir numaradır. kesimleri de mükemmeldir.

  • kafkef  (24.03.13 09:56:54)
Fiyat performans olarak network biraz tuzludur. Gereğinden fazla pahalı ama
Ürünler gercekten şık.

Ben de h&m diyorum
  • Eureka  (24.03.13 13:39:36)