miami vice fanatikleri bu videonun sonunu biliyorlar mı

bilenler bilir 80 li yıllarda fırtına gibi esen ve kendine müptelalı olan büyük bir hayran kitlesi yaratan kült dizi miami vice vardı bu dizi birçok diziye birçok konuda öncülük etti
www.imdb.com
bende 1977 doğumlu 35 yaşında biri olarak bu diziyi zevkle izliyordum ama tabii aradan yıllar geçti geçenlerde youtube de şu videoyu izledim
www.youtube.com
diziyle alakalı olanların lütfen 4 dakika 9 saniyelik bu videoyu izlemelerini istiyorum veya hiç olmazsa videoyu ileri alıp sonlarını izlesinler videonun sonunda Detective james 'sonny' crockett (Don Johnson) polis departmanına giriyor ama ona suçlu gibi davranıyorlar polisler silahlarını üzerine doğrultuyorlar o da ellerini suçlu gibi başının üzerine koyuyor sebebini bilen var mı gerçekten artık suçluların arasına katılıp suçlu mu olmuş yoksa bir gizli görev gereği suçlu gibi mi davranıyor yoksa kötü bir kabus mu görüyor bunu bilen varsa yazarsa çok sevinirim ve dizinin son bölümünü izleyip hatırlayan varsa aklında kaldığı kadar dizi nasıl bir son bölüm finaliyle bitiyor yazarsa çok sevinirim
dizinin fanatikleri için bu siteleri öneriyorum

tr.wikipedia.org

www.cizgidiyari.com

eksisozluk.com

dizinin fanatikleri wiki yapmışlar. şu da son bölümün hikayesi.
s05b17 - free fall

miamivice.wikia.com
  • herp  (16.03.13 22:29:31)
bana son bölümün kodunu yazmışsın onu bende biliyorum ama bu dizinin sağlam indirme linkleri yok ben izleyip de aklında kalan biri varsa yazsın yazdım yoksa son bölümün numarasını yazsın demedim lütfen duyuruları doğru okuyup anlayın ve istenen cevaba göre cevap yazın

  • berayrahat  (16.03.13 23:56:29 ~ 23:56:54)