ofiste geveze kadın modeli

10 mühendisin bulunduğu bir ofiste çalışıyorum. Yalnız bir hatun kişinin patronla olan yakınlaşması yüzünden aynı unvana sahip diğer 9 kişi maraba gibi çalışırken bu hatun sıfıra yakın performansıyla günde 5 saat telefonda arkadaşlarıyla konuşuyor. Ancak hala el üstünde tutuluyor. Şu an hala çaprazımda yarım saattir arkadaşına telefonda telefon kampanyaları hakkında bilgi veriyor. Böyle bir tip sizin çalışma ortamınızda da var mı? Olsa ne yapardınız?

onun patrona verdiği faydayı 9 muhendis vermiyordur emin ol ..
o yuzden aynı klasmanda olmadığınızı anlayıp buna gore kendını ondan soyutla. bosver , takma kafana.. kendi işine bak.

yok bundan rahatsız oluyorsan , zoruna gidiyorsa ayrıl ordan . benim iş ortamımda olsa skmde olmaz aga , cok gurultu yapıyosa uyarırım onun dısında umrumda olmaz calısıyomus calısmıyomus 9 muhendıs kendını yırtıyomus bunlar gorece seyler.

belkı de calısıtıgı kucuk zamanda hepınızden daha cok fayda saglıyordur sırkete ? bundan emın mısın ?
  • kennym  (15.03.13 10:06:37)
O tip her ortamda var. Kadin milleti boyle, erkekle esitler ama kadin oldugu icin calismadan para almasi, guzelligi icin ise alinmasi esitligi bozmaz.

  • Cumhuriyet Savcısı  (15.03.13 10:06:58)
bizde de var maalesef. hep şunun, çenenin bağı versiyonunu yapmak istemişimdir. çıktığımda yapıcam sanırım.

www.youtube.com
  • dokunmakalbime  (15.03.13 10:08:16)
Şunu yapardım:

www.youtube.com
  • johan sebastian  (15.03.13 10:14:36)
her iş yerinde o versiyonda birisi vardır.
kafaya takmayın derim.
onunla uğraşmak sizin için sadece zaman kaybı ve gereksiz meşguliyet olur.
kendi keyfinize bakın boşverin.
  • seyduna6687  (15.03.13 10:20:35)
hacı 9 müh. arasında siyaset kulis yapsan laf çıkartsan türlü çeşit dedikodu döndersen kızı iki gün sonra müdür yardımcısı yapıverir patron. tabi patron kızdan memnunsa.

ama hevesini aldıysa kızdan o zaman kızı şutlayabilir.

hangisinin olacağını kendinde çıkarımlayabilirsin. kızın, patronun, işyerinizin ve sizin(müh.lerin) kalitesi. bunların sonucunda gelecekte ne oalcağını kestir. eğer kızı şutlattırabilirsen, yani çirkin salak boyalı saçlı götlü göbekli gıdıklı kısa boylu bakımsız bi kız genç ve yakışıklı patrona öğle arası oral yapıyorsa kovdurabilirsin. ama çirkin şişko köyden şehire inme patronunla, birinci sınıf taş bir hatun flört ediyorlarsa kovulan kız olmaz söyleyim.

başka bir iş bulup, kafasında telefonu kırıp da gidebilirsin. kamera varsa internete, ya da hapse falan da düşebilirsin tabi.
  • doctorrent  (15.03.13 10:32:16)