bisküvinin içinde ambalaj atığı

az önce bisküvi yiyip kola içeriken, diğer bisküviyi aldım elime üzerinde bişey var. dikkatlice baktım ve içinde bisküviyle birlikte kalıp haline gelmiş bir leblebi büyüklüğünde ambalaj kağıdı yapışık içine gömülmüş halde.. amerikada olsam zengin olmuştuk bir dava açıp, napıyım ben şimdi yiyim mi bunu?

fotosunu çekip firmaya bildir

  • cekilmis gayfe  (04.03.13 02:20:00)
benim kazancım ne olacak?

  • 1234567890987654321  (04.03.13 02:51:17)
fotografını cek yolla firmaya ayıptır gunahtır dava acıcam falan de (: hediye paketi verip kandırıyolar.

  • rurouni  (04.03.13 02:51:18)
yapıcam tamam..

  • 1234567890987654321  (04.03.13 02:59:14)
günahtır yapmayın, o işten kaç kişi ekmek yiyor biliyor musunuz ? sahibine, müdürüne, şefine bir dalga olmaz, o üretim hattında çalışanlara olur, hukuki bir sürece taşımayın, adamları işinden edersiniz, hassas olun az. hediye paketi lazımsa, üç beş paket püskevite tavsan ver adresini ben yollarım.

  • orta sahanın rakip yarı alana bakan dilimi  (04.03.13 08:05:38)
Yolla lan bana, ekmek yiyorlarmiş çocuğa birşey olsa daha mı iyi?

  • EXXE01  (04.03.13 08:25:51)
firmaya bu durumu haber veriyorsunuz, onlar gelip hatalı mamülü sizden alıyor.
sizden özür dileniyor, karşılığında belkim ufak bir kutu o markanın ürün çeşitlerinden çeşni yapılıp size veriliyor.

sizden sonra da süreç şu şekilde oluyor.
incelemeye gidiyor, hatanın kaynağı kontrol ediliyor. Prosesteki hangi hatanın bu ürünün bu hale gelmiş olmasına yol açtığına bakılıyor, başka şikayet varmı onlar araştırılıyor, düzeltici faaliyet yapılıyor, kişi hatası var mı yokmu ona da bakılır.
düzeltici faaliyet uygulanır.
  • icemanr  (04.03.13 08:42:14 ~ 08:42:43)