uçak bileti

çok acil şubat sonu mart başı için istanbul bangkok gidiş dönüş bileti bulmam gerek. aradım taradım 611€ dan ucuza bulamadım. yani 323 € ya yazan yer de var ama inandırıcı gelmedi. yarın sabah arıycam gereken şirketleri ama "hafız bak ben şu şirketle gittim şu kadardı diyen varsa beri gelsin. daha ucuz olursa tek gidiş bali de olur.

ucuzbilet.com mudur nedir öyle siteler vardı, dolduruyorsun formları seni arıyorlardı, öyle şeylere de bakabilirsin.

edit: he ok pardon, dip not olarak yazdım zaten :)
  • thefirstfbli  (26.01.09 23:31:49 ~ 23:37:03)
ama işte onlar hep yarının işi. şu an daha çok birilerinin tecrübesinden faydalanmak niyetindeyim.

  • tai  (26.01.09 23:35:47)
yarın öbürgün bilemem ama www.expedia.com her zaman olabilecek bütün alternatifleri gösterir sana, eğer orada 323 euro yazıyosa doğrudur yoksa altında bişi vardır.

  • thefin  (26.01.09 23:50:46)
THY'nin her ay kampanyaları oluyordu belirli tarihlerde belirli yerlere. 111 €, 333 € gibiydi fiyatlar. En çok da Bangkok görüyordum ben o kampanyalarda. Takip edin, arayın sorun belki bu ay da olur Bangkok için.

Edit: Siz Şubat sonu demişsiniz, ben belki bu ay olur demişim, ay sonu gelmiş burda. Bu kafayla bu kadar olmuş. Siz yine bir arayın sorun, hevesimi kırmayın. eheh.
  • rabbititus  (27.01.09 00:40:04 ~ 00:52:50)
bu arada sirketi aradiginda sana baska fiyat verirler. internet fiyati diye ayri bi kategori vardir ve tabii daha ucuzdur. expedia diyorsa dogrudur, alinir ve uculur mesela.

  • pyro clustic flow  (27.01.09 10:15:12)
expedia pahalı kalıyor ama ekobilet.com ve anlaşmalı acentesini aradım izmir için. gayet güzel fiyat verdiler. geçen sene bir arkadaşım o şirketle almış biletini ve sorun yaşamamış. ama 481 den ucuza da bulamadım. bilgi olarak kalsın burda.

  • tai  (27.01.09 11:09:47)
bahariyedeki lufthansa yazanesine git biz ordan parise gidiş -dönüş 200 yavro ya aldık.

  • yuceonder  (27.01.09 19:37:46)
belirtmemişim tabi
şehir: izmir

  • tai  (27.01.09 21:59:01)