Apple Developer programına ingilizce mail atmam lazım.

Merhaba arkadaşlar, Apple'ın developer programına üye oldum ancak araştırma sonucunda mail atmadıkça pek takmıyorlarmış. Ben 3 gün önce üye oldum şimdi ne olacak hesabım ne zaman onaylanır tarzı bir mail atmak istiyorum ve ingilizceme güvenim 0. Yardımcı olursanız sevinirim.

faxtan sonra 1 hafta sürer.

maili de ipleyen olmaz. telefon açman lazım.
bugüne kadar apple'a gönderdiğim onca mail arasında auto-reply edilmeyenlerin sayısı beşi geçmez. diğer hepsi ne yazdığım bile okunmadan keywordler üzerinden ilgili guide'a link verilmek suretiyle auto-reply edildi.

dev support'un numarası bu, pazartesi direk burayı ara: 00353 1 2480047
iletişimde sıkıntı yaşarım diyorsan senin için arayabilirim istersen. bilgileri mesaj atabilirsin.
  • mobilemob  (02.03.13 21:01:24 ~ 21:16:19)
Artık Türkiye Store açıldığı için türkiyeden kredi kartı kabul ediyorlar ve faxa ihtiyaç kalmıyor. Sanırım mail atsam yeterli olur gibi.

  • Salieeh  (02.03.13 23:53:58)
adres değişikliği olsun, süre uzatımı olsun, hala fax istiyor bizden şerefsizler. belki de eski aboneyiz diye öyledir, ya da şirket olduğundan. bilemedim.

  • mobilemob  (03.03.13 01:28:03)
şöyle bir şey buldum : developer.apple.com

burada bir soruda diyor ki:

SORU: I've completed the purchase of my iOS Developer Program but have not received a follow-up email from Apple with next steps. What should I do?
CEVAP: If it has been more than 24 hours and you have not received your email, please contact us.

böyle yukarıdaki gibi sorabilirsiniz siz de işte...
"How long will it take for me to get approved?" diye de ekleyebilirsiniz sonuna...
  • iz  (03.03.13 09:42:06)